Restauracja Zdrowa Krowa otworzy się w łódzkiej Fuzji

0
246
Fot.: Zdrowa Krowa

Na gastronomicznej mapie Łodzi zagości nowy koncept kulinarny. Mowa o restauracji Zdrowa Krowa, która swój pierwszy lokal w tym mieście otworzy w Fuzji – wielofunkcyjnym kompleksie realizowanym przez Echo Investment.

Nowy najemca zajmie jeden z historycznych budynków zlokalizowanych w Ogrodach Anny z widokiem na secesyjną zabytkową elektrownię Scheiblerów. Lokal o powierzchni 128 mkw. będzie pierwszym konceptem tej sieci w Łodzi. Zdrowa Krowa serwuje najwyższej jakości wołowinę, steki, a także własnoręcznie przygotowywane na miejscu sosy i dressingi. Do tego wypiekane zgodnie z autorską recepturą bułki oraz warzywa i owoce od lokalnych dostawców. Nie brakuje propozycji w wersji wegetariańskiej i wegańskiej, a także keto&paleo. Koncept działa na zasadach franczyzy i posiada już swoje lokale m. in. w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Przekazanie budynku najemcy zaplanowane jest na październik tego roku.

– Wybierając lokalizację, w której powstanie Zdrowa Krowa, zwracamy uwagę na jej spójność z naszą marką i konceptem restauracyjnym. Fuzja w Łodzi, gdzie spotykają się różnorodne przestrzenie, idealnie wpisuje się w te założenia. Aranżację każdej naszej restauracji dostosujemy do lokalizacji, dlatego bardzo zależy nam na tym, aby nowoczesne wnętrza w pełni wkomponowały się w historię tego miejsca. Żeby jeszcze mocniej podkreślić związek naszej marki z miastem, w restauracji znajdzie się miejsce na specjalną grafikę, do wykonania której zaprosimy miejscowego artystę. Oprócz zadbania o wystrój wnętrza, dużą wagę przykładamy także do aranżacji dużego ogródka gastronomicznego. Nie zabraknie specjalnej i niebanalnej strefy dla dzieci. Chcemy, aby Zdrowa Krowa w Fuzji, stała się miejscem, które będzie odwiedzane przez cały dzień, zarówno pracujących w tym miejscu, rodziny z dziećmi, a także szukających miejsca na wieczorne spotkania z przyjaciółmi – mówi Robert Kuc, CEO sieci franczyzowej Zdrowa Krowa.

Reklama
Fot.: Zdrowa Krowa
Fot.: Zdrowa Krowa

W ramach franczyzy funkcjonują trzy koncepty: „smile&wine”, „slow food fast” oraz „street slow food”. Zdrowa Krowy w Fuzji będzie działała w koncepcie „smile&wine”.

– W ofercie restauracji, która będzie otwarta od rana do późnego wieczora, znajdzie się bogata oferta śniadań, najprzeróżniejszych dań sezonowych, burgerów oraz steków, a także przystawek, deserów i koktajli – opowiada Robert Kuc.

Otwarcie Zdrowej Krowy w Fuzji planowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku. W tym momencie rozpoczynają się poszukiwania franczyzobiorcy, który poprowadzi to miejsce.

– Fuzja przyciąga biznes, co nie dziwi ze względu na znakomitą lokalizację kompleksu w samym sercu miasta, ale też niezwykły charakter samej inwestycji, która powstaje na pofabrycznym terenie dawnego imperium Karola Scheiblera. Zdrowa Krowa to koncept, który stawia przede wszystkim na jakość i dostosowanie oferty do potrzeb lokalnej społeczności. Te wartości są zbieżne z naszym postrzeganiem biznesu i tym, jak widzimy tworzenie przyjaznych miejsc spotkań. Ze Zdrową Krową mamy okazję współpracować także przy innych naszych inwestycjach, dlatego podpisanie kolejnej umowy najmu jest dla nas nobilitacją i potwierdzeniem obopólnego zaufania. Restauracja idealnie wpisze się w klimat Fuzji. Jesteśmy pewni, że kulinarna oferta Zdrowej Krowy zachwyci łodzian i wszystkich gości naszego kompleksu – mówi Marcin Szlufik, senior leasing manager w Echo Investment.

Fuzja to wieloetapowa inwestycja, która łączyć będzie funkcję biurową, handlowo–usługową, gastronomiczną, a także budynki mieszkalne, plac miejski (Ogrody Anny) i otwarte, zielone tereny wspólne liczące blisko 4 ha. Wszystko w otoczeniu historycznej zabudowy dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera, które stanowią dziedzictwo Łodzi Fabrycznej. Łącznie na 8 ha zlokalizowanych będzie 20 budynków, z czego 14 to obiekty historyczne.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.