Sieć restauracji Bar a boo debiutuje na ścianie wschodniej

0
1788
Rozwijająca się sieć włoskich restauracji dotarła na Lubelszczyznę. Nowy lokal marki Bar a boo został otwarty w minioną niedzielę przy ul. Narutowicza 9 w Lublinie.

Pierwszy punkt pod szyldem Bar a boo powstał przed niespełna ośmioma laty w Poznaniu. Pozytywne przyjęcie ze strony lokalnej społeczności skłoniło właścicieli do wyjścia poza Wielkopolskę. Zainaugurowany 27 stycznia debiutancki lokal na Lubelszczyźnie to już piąta restauracja tej marki i kolejny projekt gastronomiczny, którego autorami są Tomasz Friedel i Michał Lenkiewicz. Cieszące się dużym powodzeniem restauracje „Eatalia” oraz „U rzeźników” otrzymały w ubiegłym roku prestiżowe wyróżnienie – czapkę żółtego przewodnika Gault&Millau.

„Otwierając kolejne restauracji szukamy miast z potencjałem, a Lublin jest miastem dynamicznym i z dużym potencjałem. Jest tu też wielu studentów, a nasz lokal jest tak sprofilowany, że młode osoby będą czuły się tu wyjątkowo dobrze. Podobnie zresztą, jak rodziny z dziećmi i wszyscy miłośnicy smacznego jedzenia” – powiedział Maciej Friedel w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim.

Bar a boo bazuje na oryginalnych włoskich półproduktach, serwując swoim gościom specjały kuchni włoskiej, takie jak pizza, makarony, zupy, przystawki, a także sałatki i desery. Pomysłodawcy konceptu już zapowiedzieli otwarcia kolejnych lokali.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!