Maszynowe mycie naczyń w restauracji – jakie środki stosować?

0
1296
W każdej restauracji najważniejszym elementem obok tego, co dostajemy na talerzu, jest to, w jaki sposób jest to podane. I nie chodzi tu wyłącznie o uprzejmość personelu czy ładnie skomponowane danie. Jedną z kluczowych spraw jest czystość zastawy stołowej.

Ile razy zdarzyło się słyszeć skargi gości na niedomyte talerze? Jak często szklanki pokryte były nieestetycznymi smugami? Takie sytuacje mogą zdarzyć się w każdej restauracji. Każdej, która nie korzysta z odpowiedniego środka do mycia naczyń.

Zgodnie ze współczesnymi standardami, kuchnie restauracyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt i urządzenia gastronomiczne. Jednym z takich urządzeń jest przemysłowa zmywarka do naczyń. Niestety, nawet posiadanie maszyny najnowszej generacji nie gwarantuje idealnie lśniących talerzy i sztućców, skuteczność zmywania zależy bowiem w dużej mierze od środków chemicznych przeznaczonych do profesjonalnego zmywania naczyń.

Pani Maria pracuje w jednej z restauracji na warszawskim Mokotowie. Przyznaje, że jej restauracja długo nie mogła znaleźć idealnego środka do mycia naczyń. Kiedy w końcu natrafiła na Sun Professional 2in1 Dishwasher Liquid, jej komfort pracy zdecydowanie się zmienił:

„Wcześniejsze środki myjące nie były zadowalające. Zdarzało się, że kelnerzy zgłaszali nam, że zastawa stołowa była niedokładnie umyta, bez odpowiedniego nabłyszczenia. Cały czas poszukiwaliśmy odpowiedniego produktu. Gdy polecono mi pracę z środkiem Sun Professional 2in1 Dishwasher Liquid wszystko się zmieniło. Jego największą zaletą jest unikalna formuła 2 w 1, która łączy w sobie środek myjący i nabłyszczający. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.”

To, na co zwróciła uwagę Pani Maria to nie jedyne zalety tego produktu. Zapewnia on przede wszystkim doskonałe rezultaty mycia. Nie pozostawia smug i skutecznie rozprawia się z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Przeznaczony jest do 1-5 minutowych cykli mycia. Jest to rodzaj detergentu, który sprawdzi się dobrze w każdej profesjonalnej kuchni, nie tylko ze względu na jego skuteczność i przyjazną formułę, lecz także wydajność. Sun Professional 2in1 Dishwasher Liquid to produkt niezbędny w każdej restauracji, która ceni sobie oszczędność, wysokiej jakości efekty oraz zadowolenie gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.