Aukcja charytatywna Horeca Radio dla WOŚP zakończona!

0
924
We czwartek 17 stycznia, dokładnie o godz. 14:15, na platformie Allegro.pl zakończyła się aukcja charytatywna dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przedmiotem była własna audycja w pierwszym na świecie radiu dla branży HoReCa. Najwyższą kwotę zaoferowała firma Asten i to właśnie jej przedstawiciele zadecydują o przebiegu oraz tematyce wyjątkowego nagrania.

Asten to wieloletni partner branży hotelowej. W swoim asortymencie posiada wysokiej jakości kompleksowe wyposażenie dla hoteli, SPA, pensjonatów i obiektów służby zdrowia, takie jak kołdry, poduszki, pościel, ręczniki, szlafroki i kapcie. Warszawskie przedsiębiorstwo dba o estetykę swoich produktów i oferuje jednorodne wzory, które mogą powtarzać się na różnych elementach przestrzeni obiektów noclegowych. Firma stawia też na wysoką jakość tkanin, które wytworzone są ze 100% bawełny oraz odznaczają się efektownym, mocnym splotem, odpornością na przedarcia i otarcia.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w charytatywnej aukcji i wspomogli razem z Horeca Radio Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zaś firmie Asten gratulujemy wygranej licytacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.