Wojciech Liszka i Krzysztof Celuch w strukturach MPI

0
294
Od tego miesiąca Wojciech Liszka oraz Krzysztof Celuch będą reprezentować Polskę w European Advisory Council – komórce doradczej międzynarodowej struktury Meeting Professionals International.

Meeting Professionals International to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Aktualnie zrzesza 18 tys. członków, którym dostarcza wiedzę, a także umożliwia nawiązywanie biznesowych kontaktów.

Wojciech Liszka (na zdjęciu z lewej) na co dzień prowadzi firmę Z—Factor, natomiast Krzysztof Celuch (na zdj. z prawej) jest założycielem Celuch Consulting, a także pełnomocnikiem rektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula – przyp. red.). Na rzecz rozwoju MPI obaj Panowie pracują od wielu lat. Celuch jest między innymi założycielem MPI Poland Club, zaś Liszka w ubiegłym roku otrzymał tytuł Rise Award Member of the Year. To nagroda dla osób, które aktywnie działają w międzynarodowej branży MICE.

Reklama

„Cieszę się, że po wielu latach zaangażowania w prace MPI na terenie Polski zaproszono mnie do udziału w kształtowaniu struktur tej organizacji na poziomie europejskim. To dla mnie wielkie wyróżnienie, a jednocześnie wyzwanie. To także szansa na umocnienie relacji biznesowych i na dalszy rozwój prowadzonej przez mnie firmy Z—Factor na kolejnych rynkach w Europie” – mówi Wojciech Liszka, którego firma również dzięki kontaktom nawiązanym poprzez Meeting Professionals International działa już na 17 rynkach europejskich.

Największymi dotychczasowymi sukcesami zarządzanej przez Liszkę firmy są Demand Outlook – system monitorujący rynek spotkań, oraz Competition Shopping – rozwiązanie pozwalające na optymalizację wycen w segmencie spotkań. Z—Factor działa już na 17 rynkach zagranicznych, m.in. Grecji, Serbii, Rosji oraz na Białorusi, niemniej zarząd planuje kontynuować ekspansję i dotrzeć ze swoją ofertą do kolejnych europejskich oraz światowych kontrahentów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!