Alicja Stencel dyrektorką generalną Hotelu Szafir

0
1664
Fot.: Materiały prasowe Hotel Szafir

Hotel Szafir w Jastrzębiej Górze ogłosił, że Alicja Stencel, dotychczasowa menadżer Restauracji Lazurowa, obejmuje stanowisko Dyrektorki Generalnej w hotelu. Alicja pracuje w hotelu od 18 lat i ma na swoim koncie ukończenie studiów magisterskich na Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa.

Podczas swojej kariery w hotelarstwie, Alicja przeszła wszystkie etapy rozwoju, włącznie z tworzeniem marki Restauracji Lazurowa, którą przez ostatnie 5 lat zarządzała. Oprócz tego wychowała wielu praktykantów z Technikum Hotelarskiego. Alicja jest uwielbiana przez gości hotelu za jej lojalność, jakość i relacje. Zawsze stawia na jakość i optymistycznie podchodzi do pracy. Nie zna słowa „nie damy rady”, optymistka.

Anna Pestilenz, właścicielka Hotelu Szafir
„Zmiana która przyszła w najlepszym momencie hotelu. Cieszę się, że to właśnie Alicja przeprowadzi Hotel Szafir do 4 gwiazdki. Jestem pewna, że sobie poradzi. Łukasz Rudziński przez długi czas szkolił ją i przygotowywał do objęcia tej funkcji. Z tego miejsca dziękuję Panu Łukaszowi i trzymam kciuki za Jego dalszy rozwój w branży. Jego nowemu pracodawcy gratuluję wyboru. Łukasz to wspaniały człowiek i hotelarz z wysoką etyką zawodu. Trzymam za Niego kciuki i wiem, że nasze drogi jeszcze nie raz się skrzyżują.”

Fot.: Materiały prasowe Hotel Szafir

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.