Nowi liderzy personalni i operacyjni w InterContinental Warszawa

0
999
Fot.: Materiały prasowe IHG

InterContinental Warszawa, pięciogwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci IHG Hotels & Resorts, powitał w swoim zespole dwóch nowych pracowników: Jolantę Filip-Szyling na stanowisku Dyrektora Działu Personalnego oraz Nicholasa A. Ranę, który objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego.

Jolanta Filip-Szyling ma ponad 15-letnie doświadczenie w dziale HR, zdobyte w różnych branżach, w tym w IT, finansach i SSC. Pracowała dla wielu znanych firm, takich jak Vistra Corporate Services, SII, Citi Bank czy Dentons Business Services. W swojej karierze zawodowej zajmowała się przede wszystkim standaryzacją procesów rekrutacyjnych, employee brandingiem, a także szkoleniami i rozwojem pracowników. Jako Manager i HR Business Partner w konsultingu dla Deloitte, odpowiadała za procesy rekrutacyjne, szkoleniowe, rozwojowe oraz budowanie systemów motywacyjnych. W InterContinental Warszawa Jolanta będzie kierować działem personalnym i zajmie się tworzeniem strategii HR.

Nicholas A. Rana z kolei ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Pracował w różnych hotelach na całym świecie, m.in. w Dubaju, Kopenhadze, Budapeszcie i Pradze, a od 2009 roku pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w hotelu Renaissance Malmo Hotel. Pracując jako Dyrektor Sprzedaży w hotelach takich jak JW. Marriott Absheran Baku czy w Abu Dhabi, odpowiadał za tworzenie strategii sprzedażowych, wdrażanie procedur oraz planowanie budżetów. Od 2017 roku był Dyrektorem Generalnym w Kolpin Hotels w Danii. W 2019 roku dołączył do sieci IHG Hotels & Resorts, obejmując funkcję Cluster Director of Sales & Marketing w InterContinental Malta. Jako Dyrektor Operacyjny w InterContinental Warszawa będzie odpowiadał za kluczowe działy operacyjne, takie jak dział techniczny, gastronomiczny i bankietów, RiverView Wellness Centre oraz recepcja.

InterContinental Warszawa znajduje się w centrum miasta. Oferuje komfortowe pokoje i apartamenty, a także bogatą ofertę restauracyjną, basen, saunę, siłownię i wiele innych atrakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.