Złoty Widok Ski & SPA na finiszu budowy

0
990

Jeszcze tego lata w Szczyrku oddany zostanie do użytku kompleks nowych budynków apartamentowych – Złoty Widok Ski & SPA. Inwestycję tworzą 3 budynki o nowoczesnej bryle, nawiązującej do górskich szczytów. W sumie powstało tu 28 apartamentów, które wynajmowane będą pod marką Złoty Widok Ski & SPA przez spółkę Top Apart należącą do dewelopera.

Inwestycja powstała przy ul. Olimpijskiej, w odległości ok. 400 metrów od najpopularniejszej atrakcji w kurorcie, czyli całorocznego ośrodka Szczyrk Mountain Resort. To kolejna już realizacja dewelopera spółki Apartamenty Złoty Widok. Firma oddała do tej pory w Szczyrku 2 budynki apartamentowe, którymi jednocześnie zarządza, zajmując się kompleksowo wynajmem apartamentów jako spółka Top Apart.

Apartamenty Złoty Widok – lokale oddawane są w 3 standardach wykończenia

Budowa nowego kompleksu zakończy się latem 2019 r. Bryły trzech budynków nawiązują do górskich szczytów. Dzięki takiej formie, oraz dużym fragmentom elewacji wykończonej drewnem, nowoczesna architektura budynków Złoty Widok Ski & SPA wpisuje się naturalnie w otoczenie i górską stylistykę. W sumie do użytkowania oddanych zostanie 28 apartamentów. Są to zarówno jednopokojowe studia z aneksami kuchennymi, jak i dwupokojowe apartamenty. Część lokali wyposażono także w kominki i klimatyzację. Deweloper zaplanował też infrastrukturę rekreacyjną.

Będzie strefa relaksu i SPA z jacuzzi, sauną suchą i parową. Przewidzieliśmy także miejsce zabaw dla dzieci, wspólną salę jadalna oraz narciarnię – wyjaśnia Marcin Grzybowski, prezes spółek Apartamenty Złoty Widok.

Zdecydowana większość apartamentów kupiona została przez klientów nie tylko do użytku własnego, ale przede wszystkim jako inwestycja pod wynajem. Zarządzanie najmem oraz obsługę gości realizuje spółka Top Apart, uzyskując wysokie oceny turystów m.in. 8,7/10 w Booking. – Podobnie jak w dwóch naszych poprzednich projektach apartamenty pracować będą na zysk właścicieli. Patrząc na dotychczasowe wyniki apartament przynieść może właścicielowi rocznie od 19.000 do 34.000 zł przychodu rocznie w zależności od typu apartamentu – informuje Marcin Grzybowski.

Deweloper planuje już kolejny projekt w Szczyrku – Apartamenty XYZ. Powstaną w najbardziej topowej lokalizacji – tuż przy dolnej stacji całorocznej kolei gondolowej Szczyrk Moutain Resort na Halę Skrzyczeńską, a jednocześnie przy głównej ulicy kurortu (Salmopolskiej). Całość tworzyć ma 30 lokali z pełnym, hotelowym zapleczem usługowym w tym restauracją i basenem. Za projekt architektoniczny odpowiada renomowana pracownia WXCA. Sprzedaż apartamentów ruszy w najbliższych tygodniach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.