Sheraton przygotowuje się do otwarcia nowego hotelu w stolicy

0
1130
Już w pierwszym kwartale przyszłego roku Warszawa wzbogaci się o nowy hotel znanej marki. Właśnie na ten okres zaplanowane jest bowiem otwarcie premierowego obiektu pod szyldem Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów.

Nowy stołeczny hotel przygotuje dla swoich gości aż 190 pokoi w stylu modern vintage, a także przestrzeń konferencyjną o powierzchni 350m2. Pobyt umilą usługi oferowane w strefie fitness oraz oferta gastronomiczna restauracji i baru.

Inwestorem jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel, która realizuje także m.in budowę hotelu Seaside Park w Kołobrzegu. Zarządzaniem na zasadzie asset & project management zajmuje się natomiast grupa doradcza hotelAG, której udało się już zebrać cały zespół menadżerski do mokotowskiego obiektu. Aktualnie trwają poszukiwania pracowników liniowych.

Dodatkowo hotelAG pracuje nad wprowadzeniem w życie nowego projektu przeznaczonego dla młodych osób szukających pierwszej pracy. Projekt „8 za 7” zakłada siedmiogodzinny czas pracy, przy którym pracownik otrzyma pełnoetatowe wynagrodzenie. Dla znajdującej się na dorobku osoby pracującej przełoży się to na 5 dodatkowych godzin wolnych na przestrzeni tygodnia, 20 w skali miesiąca, a finalnie aż 2 tygodnie w wymiarze roku.

„Liczymy, że takie podejście do pracowników pozwoli nam zbudować z nimi trwałe relacje, co w konsekwencji przekształci się w stabilny i zmotywowany zespół, gotowy do zapewnienia gościom hotelowym wysokiego standardu obsługi. Jesteśmy przekonani, że projekt „8 za 7” spotka się z pozytywnym odzewem wśród przyszłych pracowników i pozwoli nam na zatrudnienie ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy chcą się dalej rozwijać” – zapowiada Berenika Piotrowska, cytowana przez portal Property News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.