Agnieszka Najberek dyrektorką ds. sprzedaży i konferencji Hotelu Arłamów

0
522
Fot.: Materiały prasowe Hotel Arłamów

Agnieszka Najberek została nową dyrektorką ds. sprzedaży i konferencji Hotelu Arłamów, dołączając do zespołu kierowniczego hotelu. 

W swojej nowej roli, Najberek będzie odpowiedzialna za nadzorowanie strategii sprzedaży i organizacji konferencji. Jej cele obejmują identyfikowanie nowych rynków, rozwijanie partnerstw biznesowych oraz wprowadzanie rozwiązań mających na celu dalszy rozwój usług hotelu.

Agnieszka Najberek, mówiąc o swoim dołączeniu do Hotelu Arłamów, podkreśliła, że jest to wynik przemyślanej decyzji, motywowanej poprzednimi doświadczeniami z obiektem i jego ofertą.

Jestem zaintrygowana możliwością pracy w Hotelu Arłamów, uznawanym za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na rynku. Mam zamiar wykorzystać moje doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i zarządzania konferencjami, aby ugruntować pozycję hotelu jako lidera w branży” – powiedziała po objęciu stanowiska Agnieszka Najberek.

Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego spotkania z Arłamowem. Widok zapierający dech w piersiach, natura na wyciągnięcie ręki i ilość atrakcji, które przewyższyły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem niezwykle dumna i szczęśliwa, dołączając do zespołu tego wyjątkowego obiektu na MICE-owej mapie Polski. Arłamów to nie tylko niesamowita historia, to nie tylko hotel, to miejsce, w którym każde wydarzenie jest przeżyciem, a ja cieszę się, że korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, mogę to współtworzyć.

Prezes Zarządu Hotelu Arłamów, Michał Kozak, wyraził zadowolenie z dołączenia Agnieszki Najberek do zespołu, zauważając jej dotychczasowe osiągnięcia i doświadczenie w branży MICE.

Agnieszka Najberek jest laureatką tytułu Osobowości Roku Mice Poland w kategorii Menadżer Obiektu z 2009 roku. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Dziennikarskiej w Warszawie, a swoją karierę rozpoczęła w 1995 roku w hotelu Le Meridien Bristol. Pracowała na kierowniczych stanowiskach w sieci Sheraton oraz w Starwood Hotels & Resorts Worldwide, InterContinental Berlin i Regent Warsaw Hotel. Przed objęciem nowej funkcji w Hotelu Arłamów, przez lata była związana z siecią Hilton.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.