Najtańsze bilety na Hotel Meeting Energylandia Camp do końca stycznia

0
331

Do końca stycznia hotelarze mogą zarejestrować się na konferencję Hotel Meeting Energylandia Camp w najniższej cenie, od której dodatkowo mogą uzyskać 20% rabatu.

Przypominamy, że ilość miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona, ponieważ będą one prowadzone w formule praktycznej z wieloma zadaniami do wykonania w trakcie. Co za tym idzie, obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszeń.

Jednym słowem, to najlepszy czas na dokonanie rejestracji. Zyskać można najniższą cenę, a konferencję, poza rozwojem zawodowym, potraktować jako świetne miejsce do integracji swojego zespołu. Lista uczestników już się zapełnia.

Reklama

Każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w dwóch z czterech dostępnych warsztatów:
psychologia obsługi gości – prowadzenie: Anna Urbańska
sprzedaż MICE – prowadzenie: Krzysztof Rzepkowski
Instagram w hotelu – prowadzenie: Marta Kaczmarski
skuteczny lider – prowadzenie: Rafał Pasenik

Dodatkowo, konferencję otworzą cztery prezentację każdego z trenerów, tak aby osoby, które nie biorą udziału w danym szkoleniu, mogły poznać wszystkich naszych szkoleniowców.

Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie Hotel Meeting Energylandia Camp.

Pierwszy dzień poświecony będzie rozwojowi zawodowemu i podnoszeniu własnych umiejętności. Po zakończeniu szkoleń odbędzie się gra terenowa, która ma być wprowadzeniem uczestników w szampański nastrój przed wieczornym Hotelowym Party.

Wieczorna impreza rozpocznie się licytacją przekazanych przez uczestników konferencji voucherów na pobyty w hotelach. Wszystkie licytacje zaczynać się będą od kwoty 1 zł, a cała zebrana kwota zostanie zebrana na jedną z lokalnych organizacji charytatywnych wyznaczonych przez Energylandię oraz Scandinavia Resort.

Hotelowe Party potrwa do rana, o oprawę muzyczną zadba DJ. Nie zabraknie oczywiście świetnej kolacji i bufetów dostępnych przez cały wieczór. Na uczestników będzie także czekał open bar.

Drugiego dnia wszyscy uczestnicy będą gośćmi Parku Rozrywki Energylandia, gdzie czekać będą na nas wszystkie dostępne atrakcje. Każdy z uczestników otrzyma także voucher na gastronomię oraz zdjęcia z atrakcji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!