Szczytno z nową restauracją

0
1831
Fot.: Sfinks Polska

W Szczytnie uruchomiono nową restaurację zlokalizowaną w centrum handlowym. I nie byłoby w tym nic nowego, gdyby nie fakt, że jej właścicielem jest właśnie centrum handlowe.

To już kolejna restauracja należąca do sieci Sfinks Polska otwarta we współpracy z operatorem obiektu. W tej formule działa także Sphinx w Mińsku Mazowieckim. Od połowy maja, kiedy odmrożona została branża gastronomiczna, Sfinks otworzył już 6 restauracji, wszystkie w modelu franczyzowym, i przygotowuje do uruchomienia kolejne.

Nowy Sphinx w Szczytnie mieści się na pierwszym piętrze Galerii Jurand, przy ul. Odrodzenia 11. Lokal dysponuje salą blisko 200 mkw., w której może gościć 120 osób. Został urządzony w typowym dla sieci Sphinx stylu – zdobią go lampy z tykw oraz orientalne dekoracje ścienne. W restauracji nie brakuje też zieleni, która wyznacza strefy w lokalu. Restauracja kusi mieszkańców Szczytna i turystów wyborem dań inspirowanych bliskowschodnimi smakami. W menu znajdują się kultowa shoarma, a także bogaty wybór dań mięsnych, w tym steki, ryby w grilla, dania typu fit i bezmięsne. Nie brakuje także deserów i różnego rodzaju napojów. Restauracja serwuje w ciągu tygodnia specjalne menu lunchowe. Jest także przyjazna dzieciom – oferuje specjalne menu dla najmłodszych, w lokalu można też skorzystać ze udogodnień dla małych dzieci, jak wysokie krzesełka czy przewijak.

– Nasze nowa restauracja w Szczytnie to propozycja na spędzenie wspólnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi zarówno dla mieszkańców Szczytna, jak i dla turystów. Galerię Jurand dzieli zaledwie 5-minutowy spacer od ruin zabytkowego zamku, pobyt w naszej restauracji będzie mona więc połączyć z relaksującym spacerem, jak również zakupami. Cieszymy się też, że kolejny właściciel centrum handlowego widzi w naszej sieci potencjał na generowanie dodatkowego ruchu w galerii i rozwijanie własnego biznesu – komentuje Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

Sphinx w Szczytnie działa w godzinach 11.00-22.00 od niedzieli do czwartku, zaś w piątki i soboty do 23:00. W niedziele niehandlowe restauracja jest czynna do 20.30. Skrupulatnie przestrzegane są w niej wytyczne GIS oraz własne procedury higieny, czyli tzw. Antywirusowa Dziesiątka Sfinksa. W restauracji goście mogą także korzystać z cyfrowego menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.