Sphinx poszerza ofertę zestawów lunchowych

0
170

[tooltip text=”Tooltip Text”][retweet]

Aż sześć zestawów podzielonych na trzy grupy – to nowa propozycja lunchowa przygotowana przez restauracje Sphinx. Oferta jest już dostępna w lokalach tej marki na terenie całego kraju.

Od niedawna klienci restauracji Sphinx mogą sami tworzyć zestawy lunchowe spośród bogatej listy propozycji, komponując dwu- lub trzydaniowy obiad. Zestaw „Na mniejszy apetyt” zawiera zupę i jedno z dań głównych, a ceny zaczynają się już od 16,95 zł. „Klasyczne” zestawy również złożone są standardowej wielkości zupy i drugiego dania, za które trzeba jednak zapłacić co najmniej 24,95 zł. W obu przypadkach istnieje możliwość dokupienia wykwintnego crème brûlèe z kawą lub herbatą za 5,95 zł, albo napojów alkoholowych za 4,95 zł.

Reklama

Lunche „Premium” wzbogacone są natomiast o deser (np. szarlotka z lodami), a w ramach dania głównego można zamówić chociażby stek po amerykańsku, pepper stek, czy też łososia na szpinaku. W tej ofercie ceny zaczynają się od 34,95 zł.

Nowe zestawy lunchowe można zamawiać od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30-14:00 (za wyjątkiem dni świątecznych).

Sphinx jest największą siecią restauracji w segmencie casual dining w Polsce i jedną z największych w Europie. Premierowy lokal tej marki otwarto w 1995 roku w Łodzi. Obecnie Sphinx posiada w swoim portfolio blisko 100 lokalizacji na terenie całego kraju.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!