Żywoty (nie)Świętych Polskich Hotelarzy – otrzymaliśmy kolejne zdjęcie!

0
793

Dziś do naszej redakcji dotarł kolejny anonimowy email. Już wiemy, że nasz tajemniczy anonim śledzi na bieżąco sytuację w branży hotelarskiej nie tylko pod kątem zawodowym. Swoje urodziny obchodzi dziś Marcin Mączyński! I to właśnie Jego zdjęcie otrzymaliśmy!

Marcinie przyjmij od nas najlepsze życzenia! Zdrowia, wytrwałości i jeszcze raz zdrowia!

Marcin Mączyński – Św. Marcin Waleczny

Niezastąpiony sekretarz ważnej izby hotelarskiej, miło usposobiony i rozdzielający uśmiechy.  Wsławiony w walce o dobro hotelarzy podczas kryzysu spowodowanego pandemią wirusa wiosną 2020 roku, nie dał się złamać, uznany za świętego jeszcze za życia. Ma psa, ale ostatnio nie przepada za nim.

 

Gall Anonim – obserwujący branżę krytykant i szyderca. Nie do końca wiadomo czy jest kobietą czy mężczyzną. Opisuje rzeczywistość taką, jaka jest. Trzeba jednak pamiętać, że jego zwierciadło może być krzywe. W jego “Żywotach (nie)Świętych Polskich Hotelarzy” może się znaleźć każdy, kto działa w branży!

 

 

Mamy zapowiedź, że anonimowy nadawca jest w posiadaniu całego albumu i chętnie się z nami podzieli Żywotami (nie)Świętych Polskich Hotelarzy! Jeśli macie podejrzenia, kto to taki prosimy sugestie kierować na adres [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.