Modernizacja hotelu Diament Ustroń dobiega końca

0
1590
Już wiosną tego roku zostanie oddany do dyspozycji gości Diament Ustroń SPA & Wellness, którego modernizacja właśnie dobiega końca. Pierwsi goście zostaną przyjęci już na Wielkanoc.

Po modernizacji przestrzeń zyska nowoczesny wystrój, nowe, funkcjonalne meble i przytulne aranżacje, które podkreślą tożsamość marki.

„Sama przestrzeń w oryginalnych i modnych kolorach to dzisiaj za mało. Przede wszystkim ma być ona funkcjonalna i dawać maksimum komfortu użytkownikom podczas pobytu. Wiemy jak ważny jest głęboki i spokojny sen, szczególnie po aktywnie spędzonym dniu w naszym hotelu , Ustroniu i okolicach. Wprowadzane przez nas zmiany wynikają z troski o wygodę i komfort naszych gości – mówi Rafał Gucia, dyrektor hotelu Diament Ustroń oraz SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń.

Hotel należy do sieci Diament, największej w tej części Polski. Spółka działa z powodzeniem od przeszło 20 lat i oparta jest wyłącznie na polskim kapitale. Hotele w sieci to obiekty trzy i czterogwiazdkowe, a można spędzić w nich noc w siedmiu miastach polski: Katowice, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Siemianowice Śląskie oraz Wrocław, oraz jeden w górach w Ustroniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.