Nowy aparthotel na warszawskiej Woli oficjalnie zainaugurowany

0
1383
Firma J.W. Construction Holding otworzyła aparthotel na warszawskiej Woli. Varsovia Apartamenty Kasprzaka zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego zagłębia stolicy.

Oddany do użytku pod koniec lata obiekt jest drugim aparthotelem w portfolio największego polskiego dewelopera. Premierowy – Varsovia Apartamenty Jerozolimskie – już od roku prosperuje przy Al. Jerozolimskich 216.

„Po bardzo udanym starcie naszego pierwszego obiektu – Varsovia Apartamenty Jerozolimskie – wiedzieliśmy, że idziemy w dobrym kierunku. Przeczucia nas nie zawiodły. Otworzyliśmy drugi obiekt, który już w pierwszych tygodniach działalności osiągnął bardzo dobre obłożenie. Jestem przekonany, że Varsovia Apartamenty Kasprzaka spełni oczekiwania wszystkich osób odwiedzających Warszawę zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych” – powiedział Radosław Majdan, dyrektor sieci Varsovia Apartamenty.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka oferują swoim klientom 311 apartamentów w czterech rodzajach: Standard, Superior, Junior Suite i Executive. Wszystkie posiadają potrzebne udogodnienia, tj. telewizor, lodówkę, klimatyzację, sofę z funkcją rozkładanego łóżka typu king-size, salon z aneksem kuchennym oraz balkon. W apartamentach z kategorii Junior Suite oraz Executive znajdują się także jedna lub dwie oddzielne sypialnie. Powierzchnia lokali waha się od 21 do 65 m2.

Mieszkańcy aparthotelu mogą korzystać z otwartej przez całą dobę recepcji i lobby. W niedalekiej przyszłości dostępna będzie także restauracja First Floor, w której będzie można skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.