Nowy aparthotel na warszawskiej Woli oficjalnie zainaugurowany

0
487
Firma J.W. Construction Holding otworzyła aparthotel na warszawskiej Woli. Varsovia Apartamenty Kasprzaka zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego zagłębia stolicy.

Oddany do użytku pod koniec lata obiekt jest drugim aparthotelem w portfolio największego polskiego dewelopera. Premierowy – Varsovia Apartamenty Jerozolimskie – już od roku prosperuje przy Al. Jerozolimskich 216.

„Po bardzo udanym starcie naszego pierwszego obiektu – Varsovia Apartamenty Jerozolimskie – wiedzieliśmy, że idziemy w dobrym kierunku. Przeczucia nas nie zawiodły. Otworzyliśmy drugi obiekt, który już w pierwszych tygodniach działalności osiągnął bardzo dobre obłożenie. Jestem przekonany, że Varsovia Apartamenty Kasprzaka spełni oczekiwania wszystkich osób odwiedzających Warszawę zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych” – powiedział Radosław Majdan, dyrektor sieci Varsovia Apartamenty.

Reklama

Varsovia Apartamenty Kasprzaka oferują swoim klientom 311 apartamentów w czterech rodzajach: Standard, Superior, Junior Suite i Executive. Wszystkie posiadają potrzebne udogodnienia, tj. telewizor, lodówkę, klimatyzację, sofę z funkcją rozkładanego łóżka typu king-size, salon z aneksem kuchennym oraz balkon. W apartamentach z kategorii Junior Suite oraz Executive znajdują się także jedna lub dwie oddzielne sypialnie. Powierzchnia lokali waha się od 21 do 65 m2.

Mieszkańcy aparthotelu mogą korzystać z otwartej przez całą dobę recepcji i lobby. W niedalekiej przyszłości dostępna będzie także restauracja First Floor, w której będzie można skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.