Znajdź najlepszego dostawcę w 5 minut!

0
1110

Stale rosnące koszty działalności hotelu nie pomagają branży. Dlatego dziś tak bardzo pożądane są umowy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy po pierwsze utrzymają jakość usług, a po drugie zaoferują najlepsze ceny. A co jeśli hotel nie ma takich dostawców? Gdzie ich szukać? Jak weryfikować oferty?

Szczególnie w dzisiejszych czasach należy systematycznie przyglądać się kosztom, a więc ofertom dostawców produktów i usług dla hoteli. Odradzamy zmianę dostawców jak rękawiczki, ponieważ finalnie zakończy się to katastrofą, obniżeniem jakości usług i niezadowoleniem gości. Należy jednak weryfikować dostępne oferty na rynku i być w stałym kontakcie ze swoimi dostawcami wszelkich usług. Wszystko po to, abyśmy nie byli zdziwieni, gdy z dnia na dzień otrzymamy wyższe rachunki. Zawsze należy mieć plan B.

2 i 3 marca dajemy hotelarzom możliwość szybkiej weryfikacji dostępnych ofert na rynku. Organizujemy szybkie, 5-minutowe, spotkania online dostawców produktów i usług z hotelarzami (Business Speed Dating). Spotkania odbędą się w formule online, a więc każdy zasiądzie do rozmów w swoim wygodnym fotelu. Specjalny system automatycznie połączy co pięć minut z innym rozmówcą. Nie będzie miejsca na nudne prezentacje, a tylko same konkrety. Nie ma szybszego sposobu na spotkanie kilkudziesięciu dostawców poświęcając dosłownie 2-3 godziny.

Do bezpłatnego udziału zapraszamy hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych, którzy:
– planują nowe inwestycje
– planują remonty
– szukają nowych dostawców
– chcą zweryfikować oferty swoich obecnych dostawców i obniżyć koszty działalności

Hotelarze biorą udział tylko jednego dnia (2 lub 3 marca) w godz. 10:00-12:00. Zatem w dwie godziny można spotkać się z kilkudziesięcioma dostawcami i szybko zweryfikować oferty dostępne na rynku.

W spotkaniach wezmą udział dostawcy bardzo wielu produktów i usług. Od wyposażenia, przez elektronikę, chemię, produkty spożywcze czy oprogramowanie.

Hotelarzy zainteresowanych bezpłatnym udziałem w takich spotkaniach prosimy o kontakt [email protected].

Zapraszam także do kontaktu dostawców zainteresowanych udziałem w tych spotkaniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.