Człowiek od zadań specjalnych w Sound Garden Hotel

0
1811

W ubiegłym tygodniu w Sound Garden Hotel nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora generalnego. Stery warszawskiego obiektu oddał Marcin Woźniak, a przejął je Marcin Gałązka, który wraca po latach do tego miejsca.

Marcin Gałązka, dotychczasowy projekt manager zajmujący się otwarciami hoteli, poprzednio dyrektor generalny i zastępca dyrektora w sieci Louvre Hotels Group, został nowym dyrektorem generalnym przylotniskowego hotelu Sound Garden Hotel Airport. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Woźniaka, który zarządzał hotelem od 2019 roku.

Warto dodać, że w ostatnim czasie hotel otworzył w swoich przestrzeniach restaurację, co z jednej strony poszerza ofertę i możliwości oferowane przez obiekt, z drugiej strony w dzisiejszych, postpandemicznych czasach będzie nie lada wyzwaniem.

Marcin Gałązka, dyrektor generalny, Sound Garden Hotel
„Przejęcie hotelu dobrze mi znanego, jako ze piastowałem w nim stanowisko project managera wydawać się może, że powinno ułatwić operacje, jednakże świeżo wyremontowane lobby hotelu, części konferencji oraz nowo otwarta restauracja „The Garden Eatery” stawia przede mną super wyzwania, którym postaram się sprostać. Zaczynamy nowy rozdział w życiu hotelu, budzenie się z letargu podczas epidemii oraz tworzeniu nowych standardów wśród okolicznej konkurencji.”

Marcin Gałązka swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął ponad 20 lat temu w warszawskim Marriotcie, następnie wyjechał do Irlandii, gdzie pracował w nowo otwartym hotelu Marriott Druids Glen Resort & Country Club, a potem w Ritz Carlton Powerscourt, gdzie także uczestniczył w jego otwarciu. W tym okresie zdobywał wiedzę operacyjną w działach związanych z obsługą klienta, począwszy od pionu obsługi klienta w pokojach, a skończywszy na obsłudze gastronomicznej w restauracji. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę w hotelu Courtyard by Marriott na Okęciu, gdzie doszedł do stanowiska kierownika ds. obsługi gości. Następne trzy lata piastował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport, z którym związany był od otwarcia hotelu, a w połowie 2016 roku objął stanowisko zastępcy dyrektora kompleksu hotelowego Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe w Warszawie z ok. 470 pokojami. Marcin nadzorował jako projekt manager otwarcie Golden Tulip Warsaw Airport oraz Szumy Park Hotel.

Jest również współzałożycielem oraz prezesem polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych (A.I.C.R. Polska). Ukończył AWF w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja i Wyższą Szkołę Biznesu w Dublinie.

Sound Garden Hotel jak i Sopot Marriott Resort & Spa a także Courtyard by Marriott & Moxy Szczecin jest zarządzany przez Legends Hotel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.