Powstał kolejny McDonald’s w Zielonej Górze

0
1136

1 czerwca 2019 ruszyła nowa restauracja McDonald’s. Lokal znajduje się w Zielonej Górze, przy Trasie Północnej, obok Centrum Rekreacyjno-Sportowego i będzie czynny codziennie od 6.00 do 00:00.

Nowo powstała restauracja McDonald’s w Zielonej Górze to trzeci lokal sieci w mieście. Dla gości przygotowano 248 miejsc siedzących, w tym 172 na sali jadalnej, 64 na ogródku oraz 12 w McCafé. Obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu, a o sprawną obsługę gości zadba w nim 70 pracowników, w tym 10 menadżerów.

Oprócz przestronnego ogródka, na zewnątrz restauracji znajduje się duży parking z 38 stanowiskami przeznaczonymi dla samochodów osobowych i autokarów oraz miejsce na rowery.  Zmotoryzowani goście będą mogli również skorzystać z linii McDrive.

Na terenie restauracji zadbano również o specjalną przestrzeń dla dzieci. W ogrodzie na najmłodszych czeka plac zabaw ze zjeżdżalnią, a w środku strefa interaktywnych zabaw Gym&Fun.

Restauracja jest czynna codziennie od 6:00 do 00:00. W godzinach porannych obowiązuje oferta śniadaniowa, a w pozostałej części dnia dostępne są wszystkie produkty ze standardowego menu McDonald’s.

***

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska

https://www.facebook.com/McDonaldsPolska

www.mcdonalds.pl.

***

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działają 424 restauracje sieci, które zatrudniają blisko 25 000 osób. 363 z nich to obiekty prowadzone przez 68 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.