Zmiany w Harmony Polish Hotels

0
1157
W Harmony Polish Hotels nastąpił szereg zmian w zarządzie. Poznaliśmy nowego przewodniczącego, wiceprzewodniczącego oraz powołano nowy zarząd siódmej kadencji. Kogo zobaczmy na czele sieci?

W trakcie trwania wiosennej Rady Hoteli Fundacji Harmony Polish Hotels w Augustowie, poznaliśmy nowy zarząd siódmej kadencji. Na czele sieci, jako przewodniczący zasiądzie Andrzej Dowgiałło, który zasłynął z inwestycji w hotele mające odwoływać się do zabytków. Przykładami takich są Hotel Zamek Ryn w Rynie oraz Hotel Anders w Starych Jabłonkach.

Stanowisko wiceprzewodniczącego objęła Bożenna Gast, która do tej pory prowadziła trzygwiazdkowa Hotel Bartan Bożżena Gast. Wspierać ją będzie Witold Kisała, który objął tą samą funkcję. Ostatnio zasłynął jako właściciel Villi W Dolinie. Do zarządu siódmej kadencji weszli również Krzysztof Jędrocha – który po raz kolejny został prezesem, Andrzej Burkiewicz, Elżbieta Lendo, Olaf Makiewicz, Agnieszka Radzikowska oraz Radosław Suwała.

Dodatkowo, w trakcie trwania wiosennej Rady, w poczet sieci przyjęto hotel Traugutta 3 z Białegostoku. Czterogwiazdkowy hotel powstał w odległości około 2 kilometrów od centrum miasta. Swoim szykiem łączy klasyczny, elegancki wystrój z nowoczesnym stylem. W hotelu znajdziemy 25 pokoi, zaprojektowanych w siedmiu kategoriach. Do dyspozycji gości oddana został również Restauracja Regiment, mieszcząca się w zabytkowej willi z końca XIX wieku.Ceny pokoi zaczynają się od 240 złotych za noc i kończą w kwocie 549 złotych za apartament.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.