Hotel ibis budget Katowice Centrum ma nowego dyrektora

0
623
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Hotel ibis budget Katowice Centrum ma nowego dyrektora. Od kwietnia funkcję tą sprawuje Aleksander Pietyra, dotychczasowy dyrektor hotelu Novotel Katowice Centrum.

Zmiana na stanowisku dyrektorskim w ibis budget Katowice Centrum. Ze stanowiska ustąpiła Małgorzata Hamala, która piastowała ten urząd od kwietnia 2016 roku. Od kilku dni, Pani Hamala pracuje na stanowisku dyrektorskim w kieleckim hotelu ibis Kielce Centrum. Na stanowisku, zastąpił ją Aleksander Pietyra, dotychczasowy dyrektor hotelu Novotel Katowice Centrum.

Nowy dyrektor ibis budget Katowice Centrum, z branżą hotelarską jest związany prawie od 40 lat. Ponad połowę tego czasu pracował we Francji, gdzie współpracował z Grupą Accor. Po jakimś czasie współpracy powrócił do Polski, gdzie wraz z Accor otworzył placówki Ibis w Krakowie czy Warszawie. Później przez około 4 lata pracował jako dyrektor Novotel Warszawa Airport, skąd przeniósł się do Novotel Katowice Centrum.

Reklama

Sieć Ibis to międzynarodowa sieć należąca do Accor Hotels. Aktualnie pod tym szyldem działa ponad tysiąc hoteli w 64 krajach, które razem oferują 135 tysięcy pokoi. Placówki tej sieci w Polsce możemy znaleźć między innymi w Krakowie, Gdańsku i Warszawie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.