Nowa aranżacja strefy restauracyjnej w Gemini Park Tarnów

0
317
W centrum handlowym Gemini Park Tarnów zakończyła się modernizacja food court. Obiekt zyskał nową przestrzeń, w której można nie tylko dobrze zjeść, ale również spotkać się ze znajomymi i odpocząć.

Wygląd i wyposażenie strefy restauracyjnej zmieniło się nie do poznania. Pojawiły się nowe kanapy zintegrowane z zabudową meblową, różnej wielkości stoły oraz lady, przy których ustawiono osiem grup hokerów. Dodatkowo zainstalowano meble wyposażone w USB, dzięki czemu można naładować różnego rodzaju urządzenia mobilne.

W strefie gastronomicznej pojawiło się też więcej miejsc siedzących. To pozwoliło na większe zagospodarowanie powierzchni, która teraz wynosi 400 m kw. Zmianie uległo też oświetlenie, podłoga i co najważniejsze – jest inny koloryt strefy. W miejsce czerwieni i granatu pojawiły się takie kolory jak brąz czy biel przełamana zielenią.

Reklama

Food court stał się bardziej funkcjonalny i stawia na komfort. Nowoczesna przestrzeń ma przyciągnąć jak najwięcej konsumentów.

To nie koniec inwestycji w strefie gastronomicznej w Gemini Park Tarnów. W najbliższym czasie przewidziana jest budowa specjalnej strefy edukacyjno-zabawowej dla dzieci.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.