Nowa aranżacja strefy restauracyjnej w Gemini Park Tarnów

0
282
W centrum handlowym Gemini Park Tarnów zakończyła się modernizacja food court. Obiekt zyskał nową przestrzeń, w której można nie tylko dobrze zjeść, ale również spotkać się ze znajomymi i odpocząć.

Wygląd i wyposażenie strefy restauracyjnej zmieniło się nie do poznania. Pojawiły się nowe kanapy zintegrowane z zabudową meblową, różnej wielkości stoły oraz lady, przy których ustawiono osiem grup hokerów. Dodatkowo zainstalowano meble wyposażone w USB, dzięki czemu można naładować różnego rodzaju urządzenia mobilne.

W strefie gastronomicznej pojawiło się też więcej miejsc siedzących. To pozwoliło na większe zagospodarowanie powierzchni, która teraz wynosi 400 m kw. Zmianie uległo też oświetlenie, podłoga i co najważniejsze – jest inny koloryt strefy. W miejsce czerwieni i granatu pojawiły się takie kolory jak brąz czy biel przełamana zielenią.

Food court stał się bardziej funkcjonalny i stawia na komfort. Nowoczesna przestrzeń ma przyciągnąć jak najwięcej konsumentów.

To nie koniec inwestycji w strefie gastronomicznej w Gemini Park Tarnów. W najbliższym czasie przewidziana jest budowa specjalnej strefy edukacyjno-zabawowej dla dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.