„Zielony – Wspieramy Polski Biznes” organizuje kolejną edycję Akademii Przedsiębiorcy – Sukces Po Polsku

0
1042

Organizacja „Zielony Wspieramy Polski Biznes” zaprasza przedsiębiorców do uczestnictwa w kolejnej Akademii Przedsiębiorcy, na której będzie można zdobyć wiedzę o zarządzaniu, sprzedaży, systemach lojalnościowych i motywacyjnych oraz o narzędziach wspierających rozwój i budujących skalę w biznesie. Akademia startuje 5 grudnia w Starachowicach, w Hotelu Senator.

Na scenie będzie można zobaczyć: Bogdana Sosnowskiego – Twórcę kanału doradców biznesowych w PLAY. Zajmie się tematem budowania relacji B2B, „Jak budować przewagę konkurencyjną i wyróżnić się wśród tak dużej konkurencji?” Z kolei Marcin Ujejski – Prezes zarządu Blue Timbere S.A. wygłosi wykład pt. „Matematyczny wzór na sukces – Powinniśmy umieć obliczyć nasz sukces, liczenie na marzenia to błędna strategia”. Krzysztof Szymański – ekspert finansowy z 15 letnim doświadczeniem zajmie się tematem zarządzania płynnością finansową przedsiębiorstwa – „Jak zabezpieczyć się przed nierzetelnymi płatnikami”. Na zakończenie Maciej Zagłoba – ekspert metod wpływu społecznego opowie o tym jak konstruować skuteczna reklamę.

Dodatkowo odbędzie się sesja spotkań Face 2 Face, która pozwoli spotkać się jedynie z osobami, z którymi faktycznie można zrobić biznes nie tracąc zbędnego czasu.

REZERWACJA BILETÓW
www.akademia.zielony.biz.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.