[Hotel Meeting Online] Grupa Dyskusyjna: Projektowanie usług na nowo

0
986

We wtorek 26 maja startuje kolejna edycja konferencji Hotel Meeting. Tym razem spotkanie wszystkich hotelarzy trwa trzy dni i organizowane jest w dostępnej w tej chwili formule –  ONLINE. Zapraszamy do udziału w grupie dyskusyjnej, którą poprowadzą: Maciej Straus – Hotel Afrodyta Business & Spa i Magdalena Mucha – Hotel Hilton Gdańsk. Spotkanie z Maciejem i Magdaleną 27 maja od godziny 13:15.

 

Cel dyskusji: Co mogą zrobić, z czego skorzystać aby pracownicy i goście hotelowi mogli nadal ufać danej marce hotelowej.

Efekt dyskusji: Notatki uczestników pt: „pomysły do wdrożenia po otwarciu hotelu w ujęciu covid19”?

„W tym wszystkim absolutnie nie zgadzam się abyśmy prowadzili rozmowę zapominając, że bez dobrego doświadczenia, jakości pobytu, fajności pobytu dla Gości – żadna polityka i rozwiązania nie mają sensu. Chciałbym abyśmy o tym bardzo pamiętali a w dyskusji brakuje dzisiaj myślenia o tym co dana marka hotelowa obiecuje. My z Magdą będziemy kluczyć wokół praktyki rozwiązań, chcielibyśmy aby hotelarze czuli, że wszystko o czym rozmawiamy to są konkretne rozwiązania a nie uprawianie PR i reklamy swoich rozwiązań. Nie mamy zamiaru z Magdą chwalić się co my robimy ale jacy jesteśmy fajni. Musimy rozmawiać szeroko i dawać inspiracje z przykładami dla hoteli”

Maciej Straus

Cena biletu to 699 zł. To wersja ALL INCLUSIVE – cena zwiera dostęp do wszystkich elementów konferencji dla jednego zarejestrowanego urządzenia (na jeden login nie będzie się można zalogować na dwóch komputerach). Otrzymują Państwo dostęp do ponad 30 godzin transmisji na żywo oraz dostęp do tych nagrań przez miesiąc po konferencji! Co bardzo ważne – poza edukacją, korzyścią dodaną będzie element integracyjny oraz motywacyjny zespołu.

W sumie przygotowaliśmy 12 prezentacji, 8 grup dyskusyjnych i 8 warsztatów, łącznie ponad 30 godzin nagrań, które będą dostępne dla uczestników nawet miesiąc po konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z programem:

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy Państwa do organizowania wspólnego udziału w konferencji w hotelach, zrobienia zdjęć lub nagrania filmów, a my je opublikujemy – pokażmy jak w tych trudnych czasach jednoczy się branża hotelarska!

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Po 3 dniach konferencji, dokładnie 29 maja (piątek) zapraszamy na podsumowanie spotkania i AFTER PARTY z zaproszonymi gośćmi!

Partnerzy strategiczni konferencji:

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.