Załoga Deli Catering obsłużyła koncert zagranicznych gwiazd

0
310
Na okoliczność występu Stinga i Shaggy’ego, który odbył się 17 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, utworzono specjalną strefę VIP. Cały ten sektor był obsługiwany przez firmę Deli Catering, dla której to nie pierwsza tak prestiżowa realizacja.

Koncert popularnego brytyjskiego multiinstrumentalisty i jamajskiej gwiazdy reggae spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Łódzka hala sportowo-widowiskowa wypełniła się niemal po brzegi, mimo że ceny biletów oscylowały w granicach 170-370 zł. Do nabycia były także wejściówki Platinum, których ceny uzależnione zostały od ówczesnego zainteresowania ofertą.

Podczas wspomnianego wydarzenia za strefę przekąsek odpowiadała jedna z czołowych firma cateringowych w naszym kraju – Deli Catering. Na tę okoliczność gościom o statusie VIP zaserwowano mus ze słonego karmelu z Kahluą, nugatem orzechowym i borówkami, bezę z karmelizowanych młodych buraczków z konfiturą z kumkwatów i pudrem z koziego sera oraz malinową panna cottę z miodowymi chrupkami z płatków zbóż.

Reklama

Koncert Stinga i Shaggy’ego był kolejnym eksponowanym eventem, który obsłużyła firma Deli Catering. Wcześniej serwowała poczęstunek m.in. dla 500 uczestników kongresu odbywającego się w Centrum Nauki Kopernik, 1500 pracowników firmy biorących udział w Pikniku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, 1200 osób zaproszonych na galę koktajlową z okazji rozdania nagród branży reklamowej w stołecznym Teatrze Wielkim, czy 400 gości Wielkiej Gali Gwiazd Plejady odbywającej się w budynku Ufficio Primo w Warszawie.

Marka Deli Catering świadczy profesjonalne usługi cateringowe na terenie całego kraju. Stołeczna firma obsługuje zarówno gale, eventy firmowe, kongresy czy konferencje, jak również szkolenia i przyjęcia okolicznościowe. Klienci Deli Catering mogą liczyć na kompleksową usługę obejmującą spersonalizowaną kartę dań, aranżację stołów i bufetów, obsługę kelnerską / barmańską, sprzęt cateringowy oraz logistykę. Propozycje menu i usług towarzyszących uzależniane są od budżetu, indywidualnych preferencji, a także rodzaju eventu. Firma dysponuje imponującym zapleczem produkcyjnym o powierzchni 400 m2, wyposażonym w nowoczesny sprzęt i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.