Załoga Deli Catering obsłużyła koncert zagranicznych gwiazd

0
1156
Na okoliczność występu Stinga i Shaggy’ego, który odbył się 17 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, utworzono specjalną strefę VIP. Cały ten sektor był obsługiwany przez firmę Deli Catering, dla której to nie pierwsza tak prestiżowa realizacja.

Koncert popularnego brytyjskiego multiinstrumentalisty i jamajskiej gwiazdy reggae spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Łódzka hala sportowo-widowiskowa wypełniła się niemal po brzegi, mimo że ceny biletów oscylowały w granicach 170-370 zł. Do nabycia były także wejściówki Platinum, których ceny uzależnione zostały od ówczesnego zainteresowania ofertą.

Podczas wspomnianego wydarzenia za strefę przekąsek odpowiadała jedna z czołowych firma cateringowych w naszym kraju – Deli Catering. Na tę okoliczność gościom o statusie VIP zaserwowano mus ze słonego karmelu z Kahluą, nugatem orzechowym i borówkami, bezę z karmelizowanych młodych buraczków z konfiturą z kumkwatów i pudrem z koziego sera oraz malinową panna cottę z miodowymi chrupkami z płatków zbóż.

Koncert Stinga i Shaggy’ego był kolejnym eksponowanym eventem, który obsłużyła firma Deli Catering. Wcześniej serwowała poczęstunek m.in. dla 500 uczestników kongresu odbywającego się w Centrum Nauki Kopernik, 1500 pracowników firmy biorących udział w Pikniku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, 1200 osób zaproszonych na galę koktajlową z okazji rozdania nagród branży reklamowej w stołecznym Teatrze Wielkim, czy 400 gości Wielkiej Gali Gwiazd Plejady odbywającej się w budynku Ufficio Primo w Warszawie.

Marka Deli Catering świadczy profesjonalne usługi cateringowe na terenie całego kraju. Stołeczna firma obsługuje zarówno gale, eventy firmowe, kongresy czy konferencje, jak również szkolenia i przyjęcia okolicznościowe. Klienci Deli Catering mogą liczyć na kompleksową usługę obejmującą spersonalizowaną kartę dań, aranżację stołów i bufetów, obsługę kelnerską / barmańską, sprzęt cateringowy oraz logistykę. Propozycje menu i usług towarzyszących uzależniane są od budżetu, indywidualnych preferencji, a także rodzaju eventu. Firma dysponuje imponującym zapleczem produkcyjnym o powierzchni 400 m2, wyposażonym w nowoczesny sprzęt i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.