Hotel Market News – odcinek 1 (audycja Horeca Radio)

0
1148
„Hotel Market News” to nowy, stały cykl audycji Horeca Radio, w którym eksperci z sektora hotelarskiego podsumowują najciekawsze i najważniejsze wydarzenia minionego miesiąca. W premierowym odcinku branżowego résumé listopada dokonali Rafał Krzycki, Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie – Elżbieta Nitsze oraz Prezes Zarządu Harmony Polish Hotels – Krzysztof Jędrocha.

Od listopada na antenie Horeca Radio gości zupełnie nowy format będący nie tylko radiowym przeglądem prasy, ale również swoistą analizą rynku hotelarskiego w wykonaniu czołowych przedstawicieli branży. Omawiane będą zarówno nurtujące zagadnienia z rodzimego podwórka, jak i najważniejsze wydarzenia dziejące się za granicą. Nie zabraknie kontrowersyjnych opinii, ale i wątków humorystycznych.

W pierwszym odcinku gościem Rafała Krzyckiego i Elżbiety Nitsze był Krzysztof Jędrocha – wiceprezes firmy Jan-Pol S.A., zarządzającej dwoma krakowskimi hotelami (Amadeus i Wyspiański), a także Prezes Zarządu Fundacji Harmony Polish Hotels, która w tym roku przeszła istotny rebranding. Jędrocha może pochwalić się pokaźnym doświadczeniem zarówno w sektorze hotelarskim (przeszło ćwierć wieku), jak i turystycznym, z którym jest związany od 1982 roku.

„Moim zdaniem przedsiębiorcy powinni być zrzeszeni w Izbach Gospodarczych. To jest rzecz, którą kiedyś próbowałem lansować – w momencie, gdy tworzono zręby funkcjonowania całej rzeczywistości gospodarczej – ale nie udało się. Została wybrana dobrowolność, szeroko krzyczana wolność i niezależność, i teraz chyba niektórzy trochę tego żałują. W związku z tym powinniśmy dążyć do tego, aby dobrowolnie zrzeszać jak największą liczbę podmiotów gospodarczych, które mają albo będą miały realny wpływ na pewne wydarzenia o charakterze ustawodawczym, tworzenie praktyk i stworzenie systemu podnoszenia wartości danego sektora w oczach innych przedsiębiorców czy samych konsumentów.”

Krzysztof Jędrocha, Prezes Zarządu Harmony Polish Hotels

Zapraszamy do wysłuchania listopadowej audycji „Hotel Market News”, w której poruszone zostały tematy nowych inwestycji hotelarskich, najważniejszych branżowych wydarzeń, a także zyskujących popularność trendów designerskich i proekologicznych.

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.