Żabka serwuje frytki i nuggetsy

0
1483
Fot.: Materiały prasowe Żabka Polska

Churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka oraz polędwiczki na patyku to nowe przekąski na ciepło w ofercie Żabki. Chrupiące przekąski prosto z pieca dostępne są w wybranych ponad 500 sklepach Żabka w całej Polsce.

Do 13 września br. w ramach akcji „Mocno rozgrzana promocja!” można je kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nawet o połowę taniej.

– Dogodne lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Żabka sprawiają, że nasi klienci chętnie zamawiają ciepłe przekąski przy okazji szybkich zakupów, podczas przerwy w pracy czy na uczelni albo w trakcie rodzinnego spaceru. W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów nieustannie pracujemy nad rozbudowywaniem naszej oferty gastronomicznej, wprowadzając kolejne, oryginalne produkty. Nasze najnowsze propozycje, dostępne testowo w ponad 500 sklepach Żabka, to chrupiące przekąski przygotowane w specjalnym piecu Merrychef. Mamy nadzieję, że churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka oraz polędwiczki na patyku spotkają się z równie ciepłym przyjęciem ze strony klientów jak nasze kultowe hot-dogi – mówi Piotr Rajewski, dyrektor handlowy w Żabka Polska.

Reklama

Nowe przekąski na ciepło
Od 17 sierpnia do 13 września br. nowe przekąski na ciepło dostępne są w cenach promocyjnych:
• churrosy 150g w cenie 3,00 zł (zamiast 6,99 zł),
• frytki 150g w cenie 3,00 zł (zamiast 5,99 zł),
• nuggetsy z kurczaka 120g w cenie 4,00 zł (zamiast 7,99 zł),
• polędwiczki na patyku 140g w cenie 7,00 zł (zamiast 12,99 zł).

Fot.: Materiały prasowe Żabka Polska
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.