Dzień Hotelarza – spotkanie pasjonatów z wieloma atrakcjami!

0
1335

Już w czwartek 29 lipca spotykamy się podczas Dnia Hotelarza, imprezy zapoczątkowanej i zorganizowanej przez Karola Webera. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji!

Karol Weber, Inspektor Hotelowy, autor bloga enjoyyourstay.pl i inicjator Dnia Hotelarza.
„Bycie Hotelarzem nie jest łatwe w obecnym czasie. Przez kryzys wielu zatraciło pasję oraz poczucie sensu i wartości swojej pracy.

Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca, który będziemy obchodzić po raz 7., ma na celu podtrzymanie na duchu i utwierdzenie w słuszności kontynuowania pewnej misji, jaką jest zapewnienie podróżnym usługi gościnności.
W świecie, w którym wszystko się digitalizuje, online’uje, ogranicza kontakty, zatraca wartość relacji międzyludzkich, mam głębokie przekonanie, że to właśnie hotele są i pozostaną miejscem okazywania drugiemu człowiekowi empatii, uśmiechu i autentycznej troski.

Czwartkowe wydarzenie „Trust Me, I’m a Hotelier” nie jest organizowane dla przypadkowych osób z branży przy bezpłatnym drinku, a dedykowane właśnie pasjonatom hotelarstwa. Jeśli gościnność gra Ci w sercu, lubisz robić innym dobry dzień, zapraszam serdecznie.”

Już jutro spotykamy się na imprezie „Trust Me, I’m a Hotelier” z okazji Dnia Hotelarza, która odbędzie się w czwartek 29 lipca 2021 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Nadal prowadzone są zapisy na udział w imprezie. Szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są tutaj.

Ponieważ troska o innych jest wpisana w DNA hotelarzy, wśród uczestników wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie Małgorzaty Stankiewicz, która przed diagnozą choroby pracowała w hotelarstwie. Szczegóły dotyczące zbiórki pod linkiem https://zrzutka.pl/kw9bu2

W trakcie wydarzenia zostanie rozlosowanych blisko 30 voucherów do znakomitych hoteli w Polsce, o łącznej wartości szacowanej na 20 tys. zł.

Wydarzenie organizowane jest w warszawskim Hotelu Moxy zlokalizowanym w Centrum Praskim Koneser. Wczoraj powstała także inicjatywa spotkania dla hotelarzy z Krakowa i okolic, którzy nie mogą przyjechać na Dzień Hotelarza do Warszawy. „Śniadanie na spontanie” to wydarzenie, podczas którego hotelarze z południa Polski mogą spotkać się w Dniu Hotelarza na wspólnym śniadaniu zorganizowanym przez jednego z nich. Szczegóły możecie zobaczyć poniżej. Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.