Dzień Hotelarza – spotkanie pasjonatów z wieloma atrakcjami!

0
738

Już w czwartek 29 lipca spotykamy się podczas Dnia Hotelarza, imprezy zapoczątkowanej i zorganizowanej przez Karola Webera. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji!

Karol Weber, Inspektor Hotelowy, autor bloga enjoyyourstay.pl i inicjator Dnia Hotelarza.
„Bycie Hotelarzem nie jest łatwe w obecnym czasie. Przez kryzys wielu zatraciło pasję oraz poczucie sensu i wartości swojej pracy.

Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca, który będziemy obchodzić po raz 7., ma na celu podtrzymanie na duchu i utwierdzenie w słuszności kontynuowania pewnej misji, jaką jest zapewnienie podróżnym usługi gościnności.
W świecie, w którym wszystko się digitalizuje, online’uje, ogranicza kontakty, zatraca wartość relacji międzyludzkich, mam głębokie przekonanie, że to właśnie hotele są i pozostaną miejscem okazywania drugiemu człowiekowi empatii, uśmiechu i autentycznej troski.

Reklama

Czwartkowe wydarzenie „Trust Me, I’m a Hotelier” nie jest organizowane dla przypadkowych osób z branży przy bezpłatnym drinku, a dedykowane właśnie pasjonatom hotelarstwa. Jeśli gościnność gra Ci w sercu, lubisz robić innym dobry dzień, zapraszam serdecznie.”

Już jutro spotykamy się na imprezie „Trust Me, I’m a Hotelier” z okazji Dnia Hotelarza, która odbędzie się w czwartek 29 lipca 2021 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Nadal prowadzone są zapisy na udział w imprezie. Szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są tutaj.

Ponieważ troska o innych jest wpisana w DNA hotelarzy, wśród uczestników wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie Małgorzaty Stankiewicz, która przed diagnozą choroby pracowała w hotelarstwie. Szczegóły dotyczące zbiórki pod linkiem https://zrzutka.pl/kw9bu2

W trakcie wydarzenia zostanie rozlosowanych blisko 30 voucherów do znakomitych hoteli w Polsce, o łącznej wartości szacowanej na 20 tys. zł.

Wydarzenie organizowane jest w warszawskim Hotelu Moxy zlokalizowanym w Centrum Praskim Koneser. Wczoraj powstała także inicjatywa spotkania dla hotelarzy z Krakowa i okolic, którzy nie mogą przyjechać na Dzień Hotelarza do Warszawy. „Śniadanie na spontanie” to wydarzenie, podczas którego hotelarze z południa Polski mogą spotkać się w Dniu Hotelarza na wspólnym śniadaniu zorganizowanym przez jednego z nich. Szczegóły możecie zobaczyć poniżej. Do zobaczenia!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.