Sfinks uruchomił restaurację The Burgers w podwarszawskim Zalesiu Górnym

0
782
Fot.: Materiały prasowe Sfinks Polska

Sieć Sfinks Polska, właściciel takich marek jak SPHINX, Piwiarnia i Chłopskie Jadło, rozszerzyła swoją działalność o restaurację The Burgers, która została otwarta w Zalesiu Górnym pod Warszawą. Lokal znajduje się w parku rozrywki i edukacji Planeta Zalesie przy ul. Wczasowej 1. W tym samym miejscu franczyzobiorca uruchomił również restaurację Popolo Pizza & Pasta, która działa w ramach współpracy ze Sfinksem i oferuje dania kuchni włoskiej.

Początkowo The Burgers był marką wirtualną Sfinksa, serwującą dania do zamówienia na wynos lub dostawy. Popularność tego konceptu skłoniła Sfinksa do otwarcia stacjonarnych lokali pod tą marką. W lokalizacji Zalesie Górne, która jest miejscem popularnym dla rekreacji i dawnym ośrodkiem Wisła, otwarto kolejną restaurację The Burgers. Jest prowadzona przez partnera franczyzowego, który uruchomił również w tym miejscu restaurację Popolo Pizza & Pasta.

Restauracja oferuje 60 miejsc dla gości, a dodatkowe 40 miejsc znajduje się w ogródku. Dla dzieci jest przewidziana strefa zabaw i menu dziecięce. Restauracja organizuje również przyjęcia i imprezy dla grup.

W menu The Burgers dostępne są cztery rodzaje burgerów: klasyczny, cheese, wypas i wersja wegetariańska. Dodatkowo oferowane są frytki w różnych wariantach. W restauracji Popolo Pizza & Pasta oferowane są różne rodzaje pizzy, makaronów i gnocchi. W ofercie znajdują się również desery oraz specjalne dania dla dzieci. Dekoracje lokalu to m.in. akcesoria do wypieku pizzy, kolorowe meble i figury dinozaurów.

– Planeta Zalesie to kultowe  i chętnie odwiedzane miejsce, zwłaszcza przez rodziny z dziećmi, więc zarówno The Burgers jak i Popolo wpisują się swoją ofertą oraz konceptem w klimat tego parku. Niedaleko też znajduje się siedziba naszej firmy. Cieszę się, że to właśnie w Zalesiu po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią możemy powrócić do otwarć nowych lokali – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy marka The Burgers.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.