Wszędzie. Wszyscy. Wszystko. Rewolucja w Hotelarstwie

0
1644
Na kwietniowej konferencji Hotel Meeting Piotr Kalinowski, CEO i Design Director w agencji MiXD Interior Experience Design, poruszy temat błyskawicznych zmian, jakie następują w dziedzinie projektowania hoteli, a także całej branży, oraz wskaże ich najpopularniejsze kierunki.

Piotr Kalinowski to wielokrotnie nagradzany architekt wnętrz, znany ze swojej współpracy z dużymi markami hotelowymi, jak i z hotelami butikowymi. W styczniu bieżącego roku założył swoje studio projektowe o nazwie MIXD Interior Experience Design. Kreatywność i solidna jakość pracy Kalinowskiego w dynamicznie rozwijającym się sektorze Hospitality łamie dotychczasowe schematy obowiązujące na rynku. Jego agencja wprowadza nowoczesne systemy zarządzania, produkty i strategie marek, jakich do tej pory w projektowaniu hoteli w Polsce nie było. Projektowanie dla MIXD nie oznacza tylko dekoracji wnętrz, lecz również projektowanie doświadczenia gościa, często włączając strategie social-media i kompleksowy rozwój marki.

Interdyscyplinarność i jakość projektów MIXD zyskała zainteresowanie londyńskiej marki butikowej, z którą agencja opracowuje koncepcje pierwszej nieruchomości w Polsce. Projekt ma ujrzeć światło dzienne w pierwszym kwartale 2018 roku. Kalinowski jest również mocno zaangażowany w projekt luksusowych hotelowych apartamentów na Bali projektowanych w duchu zrównoważonego rozwoju I up- i recyclingu.

Doświadczenie prelegenta obejmuje aż 18 brandów międzynarodowych i ponad 35 zrealizowanych projektów hotelowych. Obecnie projektuje na Bali, w Londynie i oczywiście w Polsce.

Na konferencji Hotel Meeting 2018 Piotr Kalinowski wygłosi prezentację pt. „Wszędzie. Wszyscy. Wszystko. Rewolucja w Hotelarstwie”, podczas której opowie o ogromnych zmianach, jakie przechodzi obecnie hotelarstwo i projektowanie hoteli. Słuchacze dowiedzą się m.in. czym te zmiany są uwarunkowane, skąd się biorą, jakie kierunki idą do przodu, a jakie są już nieaktualne na wielu aktualnych przykładach z Londynu, Nowego Jorku i Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.