Wojciech Liszka laureatem prestiżowej nagrody międzynarodowej organizacji!

0
1199
W miniony poniedziałek prezes firmy Z-Factor, Wojciech Liszka, został uhonorowany podczas MPI World Education Congress w Indianapolis prestiżowym tytułem Member of the Year RISE Awards. Nagroda przyznawana jest za indywidualne dokonania w międzynarodowej branży spotkań.

The RISE Awards to nagrody wręczane cyklicznie przez Meeting Professionals International – światową organizację zrzeszającą profesjonalistów branży spotkań. Pod uwagę brane są osiągnięcia indywidualne (Young Professional Achievement, Meeting Industry Leadership oraz Member of the Year), społeczności (Educational Programming, Membership Achievement, Marketplace Excellence, Industry Advocacy) oraz organizacji (Meetings Impact Award). Jury, w skład którego wchodzą eksperci międzynarodowego rynku spotkań oraz członkowie MPI, nagradza liderów, którzy wykazują się aktywnością, innowacyjnością, a także działają globalnie. W tym roku ogłoszenie triumfatorów poszczególnych kategorii odbyło się na MPI World Education Congress w Indianapolis.

Liszka, jako laureat indywidualny nagrody RISE, dołącza do grona honorowych członków MPI. To kolejne prestiżowe wyróżnienie dla prezesa firmy Z-Factor, który od wielu lat aktywnie angażuje się w działalność Meeting Professionals International oraz polskiego oddziału organizacji – MPI Poland Chapter, której był współzałożycielem i dwukrotnie piastował stanowisko prezesa. Liszka jest również pomysłodawcą i inicjatorem Meetings Week Poland oraz Poland Business Run – charytatywnego eventu sportowego, a obecnie największego w Polsce biegu sztafetowego. Jego zaangażowanie w rozwój branży spotkań, skuteczność i profesjonalizm doceniono m.in. tytułem „Osobowość Roku 2010” w kategorii Manager Obiektu w plebiscycie MICE Poland oraz odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” przyznawaną przez Ministra Sportu i Turystyki Adama Korola. Connect Assotiation zaliczyła z kolei Liszkę do grona czterdziestu liderów branży poniżej 40. roku życia – „Meeting Architects: 40 Under 40”.

Źródło: MPI Poland Chapter

Tegoroczny triumfator Member of the Year RISE Awards lubi wyzwania i ambitne projekty – im bardziej wymagające, tym lepiej. Przez większość dotychczasowej kariery zawodowej związany był z hotelarstwem, ale pierwsze szlify zbierał w największym kasynie na świecie – Foxwoods Resorts & Casino w Conncecticut. W Polsce przez 11 lat pracował dla marki hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie. Obiekt w stolicy Małopolski, kiedy Liszka zarządzał marketingiem, został nagrodzony m.in. przez Business Traveller jako najlepszy hotel biznesowy w Polsce, a magazyn Forbes wyróżnił go w plebiscycie „Liderzy Zrównoważonego Rozwoju” za uzyskanie jako pierwszy hotel na świecie i pierwsza firma w Polsce certyfikatu BS8901. Po 6,5 roku pracy na tym stanowisku postanowił odejść i założyć własną firmę Z-Factor, która specjalizuje się w optymalizacji działań hoteli, centrów konferencyjnych, biur podróży, ale również studiów kreatywnych.

Wojciech Liszka jest także jurorem MP Power Awards, a jego firma audytorem obiektów nominowanych w konkursie MP Power Venue.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.