W weekend SZUMY PARK przyjął pierwszych gości

0
2037
Fot.: Szumy Park Hotel

W piątek Szumy Park na Roztoczu oficjalnie przyjęto pierwszych gości. O obiekcie informowaliśmy już jakiś czas temu, teraz zaczyna on swoją działalność operacyjną.

O inwestycji informowaliśmy w maju podając do wiadomości, że obiektem będzie zarządzała Natalia Kopytko. Możesz o tym przeczytać w artykule „Natalia Kopytko zarządza otwarciem SZUMY PARK Hotel na Roztoczu”.

Przez wiele miesięcy trwała sama budowa, ale również kompletowanie i szkolenie zespołu. W weekend wszyscy w pełnej gotowości stanęli, by przyjąć pierwszych gości.

SZUMY PARK – to obiekt zlokalizowany w lasach Puszczy Solskiej. W I. etapie nowy obiekt oferuje 26 pokoi dwuosobowych i 6 typu Studio, restaurację, bar, salę konferencyjną o powierzchni 120 m2 oraz leśne SPA (w pierwszym etapie inwestycji – sauna i jacuzzi).

Przed otwarciem kluczowym zadaniem było stworzenie tożsamości obiektu i jego zespołu oraz wprowadzenie marki pierwszego nowoczesnego obiektu w sercu Roztocza, czyli na granicy województw lubelskiego i podkarpackiego. Proces, którym kierowała Natalia Kopytko, wymagał precyzyjnego określenia grupy docelowej gości hotelu. Zespół hotelu przede wszystkim widzi w niej osoby bardzo świadomie wybierające miejsca swojego wypoczynku, kreatywnych organizatorów spotkań oraz gości szukających miejsc na niekonwencjonalne wydarzenia okolicznościowe.

Liczymy, że wszystkie założenia udało się zrealizować w 100% i życzymy powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.