Warsztat trzeci – Gastro Meeting 2019 – „Pokonywanie barier w rozwoju przedsiębiorstwa. Przykłady rozwiązań”

0
998
Zastanawiasz się jak rozwijać swoją firmę i w jaki sposób to zrobić? Czy wiesz jakie działania blokują rozwój, a jakie pozwolą znaleźć stymulację do rozwoju i wzrostu efektywności? Jeśli masz problem z rozwojem swojej firmy, weź udział w trzecim warsztacie już 20 maja na konferencji Gastro Meeting 2019 w Airport Hotel Okęcie. Ułóż swój program konferencji jak puzzle i wybierz części konferencji lub warsztaty, których temat najbardziej Cię interesuje.

„Pokonywanie barier w rozwoju przedsiębiorstwa. Przykłady rozwiązań” – tak brzmi temat 3. warsztatu. Na szkoleniu dowiesz się jakiego rodzaju bariery w obszarach zarządczych, operacyjnych, komunikacyjnych, kompetencyjnych, produktowych i marketingowych mogą ograniczać Twoja firmę i jakie są możliwe ścieżki do znajdowania rozwiązań. Prowadzący omówią i pokażą casusy z praktyki firm, w których te rozwiązania zostały już wdrożone oraz przekażą jak w codziennej praktyce wykorzystywać wiedzę zdobytą podczas warsztatu.

Szkolenie poprowadzą Maciej Komorowski i Anna Lurje, założyciele i zarządzający firmą doradczą Managers Group MA, która od wielu lat, na co dzień uczestniczy i wspiera operacyjne działania przedsiębiorstw (współpracuje z firmami z branży piekarsko – ciastkarskiej, cukierniczej), wnosząc do ich działalności kreatywne rozwiązania, w praktyce wdrażając często autorskie rozwiązania.

Aby wziąć udział w warsztatach, trzeba kupić bilet wstępu na konferencję, następnie bilet wstępu na wybrany przez siebie warsztat. Każda część kosztuje 50 zł i jest ograniczona liczbą 20 miejsc.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów i prowadzących na oficjalnej stronie internetowej konferencji Gastro Meeting 2019.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Gastro Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży gastronomicznej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań restauratorów i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.