TOP Hotelarze – Paweł Lewtak – odc. 3 (audycja Horeca Radio)

0
293
Zapraszamy na powtórkę 3 odcinka cyklu audycji pt. „TOP Hotelarze”. Gościem Rafała Krzyckiego był Paweł Lewtak, Dyrektor Generalny stołecznego Polonia Palace Hotel i członek zarządu spółki Hotele Warszawskie „Syrena”, opowiedział między innymi o kulisach triumfu w konkursie Hotelarz Roku 2018 w kategorii „Dyrektor Hotelu Niezależnego”.Paweł Lewtak
Dyrektor Generalny Polonia Palace Hotel

Paweł Lewtak pracuje w branży hotelarskiej od ponad 17 lat. Karierę zawodową rozpoczynał w amerykańskiej sieci Starwood Hotels and Resorts Worldwide, w portfolio której znajdują się m.in. warszawskie hotele marki Sheraton i Westin. Lewtak odpowiadał za pre-opening tego drugiego obiektu, jak również krakowskiego Qubus Hotel, a w międzyczasie prowadził działalność szkoleniowo-doradczą. W kwietniu 2007 roku zakotwiczył w stołecznym Polonia Palace Hotel, gdzie konsekwentnie zaliczał kolejne awanse w wewnętrznej hierarchii – od Rooms Division Managera aż do Dyrektora Generalnego, którą to funkcję pełni od pięciu lat. Od 2015 roku jest również członkiem European Hotel Managers Association (EHMA) oraz członkiem zarządu spółki Hotele Warszawskie „Syrena”, która zarządza trzema warszawskimi hotelami: Polonia Palace, MDM i Metropol.

„Ta nagroda to duża radość, odpowiedzialność i zobowiązanie na przyszłość, ale nie noszę jej sam, lecz dzielę z całym swoim zespołem. Mam stałą ekipę, oczywiście fluktuacja jest, niemniej jednak ludzie, z którymi pracuję na kierowniczych stanowiskach, są u nas od kilku, a nawet ponad 10 lat. Tylko stały zespół gwarantuje pewną ciągłość i kontynuację działań, a także zapewnia w hotelu odpowiednią jakość, nawet przy fluktuacji”

Paweł Lewtak, Dyrektor Generalny Polonia Palace Hotel

Partnerzy audycji:

      

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.