TIME wyróżnił polski hotel w rankingu „Najlepszych miejsc na świecie 2018”

0
1457
Raffles Europejski Warsaw został wyróżniony przez amerykański magazyn TIME. Hotel ten jest najbardziej luksusowym hotelem w Polsce, posiada standard 5 gwiazdek plus.

Hotel Raffles budził zainteresowanie jeszcze przed swoim oficjalnym otwarciem. Pisał o nim m.in. amerykański magazyn ,,Vouge’’, uznając go za jeden z najbardziej wyczekiwanych hoteli na świecie. Hotel znajduje się w miejscu przedwojennego Hotelu Europejskiego. Posiada 106 pokoi w 7 kategoriach rozmieszczonych na 3 piętrach. Urządzony jest w stylu art deco, posiada spa, klub fitness, cukiernię, restaurację oraz palarnię cygar.

Teraz słynny magazyn ,,TIME’’ postanowił umieścić go na prestiżowej liście „World’s Greatest Places 2018”. Stworzyło ją ponad 1200 redaktorów i ekspertów, którzy wybrali setkę najbardziej ekscytujących, innowacyjnych i pięknych miejsc, mających wpływ na branżę turystyczną.

„W ciągu ostatnich kilku lat Polska stała się jednym z najbardziej atrakcyjnych kierunków turystycznych w Europie. To m.in. dzięki niskim cenom, coraz lepszej infrastrukturze czy nowym, luksusowym obiektom noclegowym, wśród których najważniejszym jest pochodzący z 1857 r. majestatyczny budynek, będący dawniej miejscem spotkań intelektualistów. Został odrestaurowany przez Raffles – pochodzącą z Azji luksusową grupę hotelarską, która udostępniła go gościom w czerwcu br., zdobywając wiele przychylnych recenzji” – oceniła Raffles Europejski Warsaw dziennikarka Kaitlin Menza z magazynu TIME.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.