W Ostródzie trwa jesienne posiedzenie krajowej grupy hotelarskiej

1
736
W niedzielę 4 listopada w hotelu Willa Port Art & Business w Ostródzie rozpoczęło się zebranie członków Harmony Polish Hotels. W ramach posiedzenia najwyższy organ statutowy Fundacji, którego członkami są właściciele, dyrektorzy i osoby decyzyjne ze zrzeszonych w Grupie obiektów, debatuje na najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem tej organizacji.

Cykliczne posiedzenia w głównej mierze dotyczą głównych obszarów działalności Fundacji, a także wsparcia dla hoteli członkowskich. To właśnie wtedy zapadają decyzje, które mają istotny wpływ na dalsze funkcjonowanie Harmony Polish Hotels. Dodatkowo weryfikowane są cele, które zostały bądź nie zostały zrealizowane oraz przedstawiane założenia dotyczące planów na kolejne lata.

Tegoroczna edycja, w związku z wcześniejszym rebrandingiem, koncentruje się przede wszystkim na tematach marki oraz jej rozwoju. Podczas spotkania zaplanowano liczne wystąpienia merytoryczne, które wygłoszą m.in. prof. Henryk Mruk, dr Jacek Pogorzelski czy też Maciej Bielaczyk. Przewidziano również warsztaty skierowane do przedstawicieli działów sprzedaży i marketingu hoteli Harmony, które obejmą m.in praktyki hotelowego marketingu czy optymalizacji sprzedaży.

Organizowane przez Harmony Polish Hotels posiedzenia odbywają się dwa razy do roku. Ich uczestnikami są przedstawiciele obiektów należących do Grupy, goście, a także partnerzy (np. firmy z branży). Jesienne zebranie potrwa do wtorku 6 listopada.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.