Magdalena Eliasz obejmuje stanowisko dyrektorki generalnej Hotelu Bristol

0
427

Z początkiem września Magdalena Eliasz obejmie stanowisko dyrektora generalnego warszawskiego Hotelu Bristol. Ostatnio zarządzała Sheratonem Grand w Tel Avivie, a wcześniej pełniła funkcję dyrektora generalnego Sheratona w Poznaniu.

Zastąpi Aidana Dempsey, który objął stanowisko dyrektora generalnego w hotelu Ritz Carlton, Ras Al Khaimah, Al Wadi Desert w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Magdalena Eliasz jest absolwentką Uniwersytetu w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Swoją karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2006 roku jako recepcjonistka w hotelu Copthorne w Plymouth. Od 2007 do 2009 roku pracowała w hotelach sieci Hilton w Wielkiej Brytanii, m.in. Hilton Puckrup Hall Hotel & Golf Club w Tewkesbury, gdzie pełniła funkcję duty managera oraz front office managera.

W 2009 roku Eliasz objęła stanowisko front office managera w Marriott Royal Hotel w Bristolu, a następnie awansowała na stanowisko F&B managera w tym samym hotelu. W 2013 roku awansowała na dyrektor operacyjną Courtyard by Marriott Airport w szkockim Aberdeen, a w 2014 roku została dyrektor operacyjną London Marriott Hotel Twickenham, a następnie London Marriott Hotel Grosvenor Square.

W 2015 roku brała udział w otwarciu luksusowego hotelu JW Marriott w Bodrum w Turcji. Od 2017 roku pełniła funkcję dyrektor operacyjnej Hilton London Heathrow Airport, który dysponuje 400 pokojami. W połowie 2019 roku została dyrektor generalną Sheratona w Poznaniu, a w połowie 2023 roku objęła stanowisko dyrektor generalnej Sheratona Grand w Tel Avivie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.