UWAGA! Zmiana terminu konferencji Hotel Meeting! Spotykamy się w czerwcu!

0
804

W związku z rozprzestrzeniającą się na całym świecie epidemią koronawirusa oraz biorąc pod uwagę zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Państwowego Zakładu Higieny i Premiera RP – Mateusza Morawieckiego, VII edycja konferencji Hotel Meeting nie  odbędzie się w pierwotnie zakładanym terminie. Na ten moment zostaje przeniesiona na dzień 16 czerwca. Miejsce konferencji nie ulega zmianie – spotykamy się w Warszawskim Airport Hotel Okęcie. 

To dla hotelarzy trudny czas, wierzę jednak, że wszyscy wyjdziemy z tej sytuacji mocniejsi. Dziś każdy z Was myśli o tym, jak zarządzać swoim biznesem w kryzysie. Długo rozważałem zmianę terminu kwietniowej konferencji, postanowiłem zapytać członków rady programowej oraz wszystkich prelegentów, którzy mają na tej edycji wystąpić. Zdecydowana większość opowiedziała się za zmianą terminu i wskazała 16 czerwca jako najdogodniejszy. Pragnę zatem oficjalnie poinformować, że w trosce o nas wszystkich, hotelarzy, prelegentów i dostawców produktów i usług, podjąłem decyzję o przesunięciu konferencji Hotel Meeting na termin 16 czerwca 2020 roku. Miejsce pozostaje bez zmian, będzie to Airport Hotel Okęcie. Wszelkie pakiety i bilety związane z udziałem w tym wydarzeniu zachowują swoją ważność. Do zobaczenia 16 czerwca! Trzymajcie się! – mówi Rafał Krzycki, organizator konferencji Hotel Meeting oraz wydawca portalu Horeca Business Club i Horeca Radio.

Nad merytoryczną częścią konferencji pracowała intensywnie rada programowa, w której skład weszli najbardziej doświadczeni hotelarze z całej Polski, którzy wspólnie przygotowali 19 prezentacji, 14 warsztatów. W sumie na scenie pojawi sie ponad 40 specjalistów. Nowością tej edycji są 4 grupy dyskusyjne. To spotkania tematyczne, które poprowadzi 3-4 hostów, specjalistów w danej dziedzinie. Prowadzący przygotują wstęp do rozmowy, a następnie angażować będą uczestników. To miejsce, gdzie każdy może zadać pytanie prowadzącym i wspólnie starać się rozwiązać problem lub wymienić poglądami z szerszym gronem. Udział w grupach jest limitowany, decyduje kolejność zgłoszeń.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROGRAMEM KONFERENCJI!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.