Maciej Woszczyk dyrektorem sprzedaży Holiday Inn Warsaw City Centre

0
1410
Fot.: LinkedIn

Z początkiem czerwca Maciej Woszczyk objął stanowisko dyrektora sprzedaży w hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre.

Swoje doświadczenie budował podczas pracy m.in w takich firmach jak Mamaison Hotels & Residences, Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Hilton Hotels Worldwide, czy Radisson Hotel Group. Wszędzie piastował stanowiska związane ze sprzedażą.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia, a ostatnie 3,5 roku spędził sieci Radisson Hotel Group, jako Assistant Director of Sales and Marketing. Pierwszy raz obejmuje funkcję dyrektora, co stanowi kolejny milowy krok w jego karierze hotelarskiej.

Hotel Holiday Inn Warsaw – City Centre zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy. Do dyspozycji gości dostępne są 242 pokoje hotelowe oraz 14 apartamentów. Każdy z nich oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi, sejf, TV z dostępem do systemu multimedialnego oraz urządzenia do parzenia kawy i herbaty. Holiday Inn Warsaw – City Centre to doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również na romantyczny weekend w Warszawie. Drugą grupą, która najczęściej zatrzymuje się w Holiday Inn Warsaw – City Centre to goście w podróży biznesowej.

W Hotelu Holiday Inn Warsaw – City Centre znajduje się cztery sale konferencyjne. Dzięki temu jest to idealne miejsca na organizację różnorodnych wydarzeń – zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji, w których jednorazowo może wziąć udział do 36 osób. Do dyspozycji gości oddajemy bezpłatne Wi-Fi oraz sprzęt audiowizualny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.