Gorąco Polecam zawita na warszawskie Bielany

0
975

Gorąco Polecam to piekarnia słynąca z rodzinnej atmosfery, życzliwej obsługi i przyjaznych wnętrz, a przede wszystkim wybornego pieczywa – naturalnego i zdrowego, smacznego i pachnącego, przypominającego długą i bogatą tradycję domów naszych babć i dziadków.

– Korzystamy z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji pieczywa – mówi Bartłomiej Rychcik, Prezes Grupy ENATA BREAD, która zarządza m.in. marką Gorąco Polecam.

– Oddajemy hołd naszej piekarniczej historii, czerpiemy z niej pełnymi garściami. Jednocześnie, łączymy tradycję z nowoczesnością. Wyznaczamy nowe trendy. Cieszymy się, że smak i zapach naszych wypieków dotrze do mieszkańców warszawskich Bielan – dodaje.

W menu nowej piekarni w Galerii Młociny znalazły się: chleby, bułki, bagietki, kanapki i sałatki, a także aromatyczna kawa, wyśmienite owocowo-warzywne soki i smoothies – z dodatkiem życiodajnych przypraw i ziół. Firma oferuje również catering – idealny na rodzinną lub firmową imprezę. Lokal Gorąco Polecam będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00.

Zgodnie z decyzją Rządu już od 28 listopada klienci ponownie będą mieli okazję, by odwiedzić wszystkie lokale znajdujące się w warszawskim centrum handlowym i zrobić przedświąteczne zakupy, a także rozejrzeć się za prezentami dla bliskich i skorzystać z promocji. Galeria Młociny zapewnia, że zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających stanowi dla obiektu priorytet. Na terenie centrum handlowego stosowane są wszystkie środki bezpieczeństwa, a każda działalność przygotowana jest zgodnie z wytycznymi i normami sanitarnymi.

Galeria Młociny jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, a także w niedziele handlowe w godzinach 10:00-21:00. Więcej informacji na temat bielańskiego centrum handlowego oraz o stosowanych środkach ostrożności znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.