Gorąco Polecam zawita na warszawskie Bielany

0
379

Gorąco Polecam to piekarnia słynąca z rodzinnej atmosfery, życzliwej obsługi i przyjaznych wnętrz, a przede wszystkim wybornego pieczywa – naturalnego i zdrowego, smacznego i pachnącego, przypominającego długą i bogatą tradycję domów naszych babć i dziadków.

– Korzystamy z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji pieczywa – mówi Bartłomiej Rychcik, Prezes Grupy ENATA BREAD, która zarządza m.in. marką Gorąco Polecam.

– Oddajemy hołd naszej piekarniczej historii, czerpiemy z niej pełnymi garściami. Jednocześnie, łączymy tradycję z nowoczesnością. Wyznaczamy nowe trendy. Cieszymy się, że smak i zapach naszych wypieków dotrze do mieszkańców warszawskich Bielan – dodaje.

Reklama

W menu nowej piekarni w Galerii Młociny znalazły się: chleby, bułki, bagietki, kanapki i sałatki, a także aromatyczna kawa, wyśmienite owocowo-warzywne soki i smoothies – z dodatkiem życiodajnych przypraw i ziół. Firma oferuje również catering – idealny na rodzinną lub firmową imprezę. Lokal Gorąco Polecam będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00.

Zgodnie z decyzją Rządu już od 28 listopada klienci ponownie będą mieli okazję, by odwiedzić wszystkie lokale znajdujące się w warszawskim centrum handlowym i zrobić przedświąteczne zakupy, a także rozejrzeć się za prezentami dla bliskich i skorzystać z promocji. Galeria Młociny zapewnia, że zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających stanowi dla obiektu priorytet. Na terenie centrum handlowego stosowane są wszystkie środki bezpieczeństwa, a każda działalność przygotowana jest zgodnie z wytycznymi i normami sanitarnymi.

Galeria Młociny jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, a także w niedziele handlowe w godzinach 10:00-21:00. Więcej informacji na temat bielańskiego centrum handlowego oraz o stosowanych środkach ostrożności znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!