Kultowe burgery Pasibusa w Olsztynie

0
1168

Pasibrzuchy z Warmii i Mazur doczekały się lokalu z legendarnymi burgerami w Olsztynie! Sieć Pasibus otworzyła dziś – w piątek, 2 sierpnia lokal w Galerii Warmińskiej, w którym goście spróbują m.in. burgerów tworzonych na podstawie autorskich receptur, frytek, kulek serowych i sałatek. To 21. restauracja tej sieci i 3. stworzona we współpracy ze spółką Helios.

Wyrazisty smak burgerów Pasibusa, który jest jednym ze znaków rozpoznawczych marki, to zasługa m.in. ręcznie mielonej i doprawianej wołowiny. Goście odwiedzający nowy lokal w Galerii Warmińskiej spróbują zarówno kultowych burgerów takich, jak klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z nachosami czy Awokadus z domowym guacamole, jak i bardziej nietypowych połączeń smakowych. Co miesiąc w karcie pojawi się Burger Miesiąca, któremu nazwę nadają fani marki.

W menu burgerowni można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własną markę piwa).

Lokal Pasibusa w Galerii Warmińskiej znajduje się w strefie restauracyjnej galerii na poziomie +1.

Z okazji otwarcia nowego lokalu Pasibus przygotował dla swoich gości aż 5 dni promocji, m.in. 4 burgery (Włoski Pastuch, Gonzales, Awokadus i Bebek Junior) w promocyjnej cenie 12 zł, a także konkursy na profilu na Facebooku, w których można wygrać burgery.

Pasibus w Olsztynie to trzeci lokal stworzony we współpracy z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. W jej ramach planowane jest otwarcie ok. 40 lokali Pasibus. Restauracje Pasibusa znajdują się już w dziewięciu miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.