Artis Loft Hotel zapowiada ambitne plany na 2023 rok [zdjęcia]

0
1075
Fot.: Materiały prasowe Artis Loft Hotel

Ruszył – planowany blisko od roku – remont pokoi w trzygwiazdkowym hotelu Artis Loft w podwarszawskich Radziejowicach. Plan zakłada m.in. remont dwóch z trzech kondygnacji oraz nową aranżację sal konferencyjnych. Projekt wnętrz powstał we współpracy z biurem architektonicznym Vavasis Design.

Dyrekcja hotelu zamierza odejść od mocnego loftu na rzecz ocieplenia wnętrz oraz stworzenia przestrzeni idealnej do wypoczynku i relaksu. – Naszym zamierzeniem jest zmiana kategoryzacji hotelu na cztery gwiazdki – mówi Tomasz Rybaczek, dyrektor generalny Artis Loft Hotel. – Gość, który odwiedzał Artis Loft w ostatnim czasie, mógł się przekonać, że standard naszych usług wykracza poza obecną kategorię obiektu – dodaje.

Fot.: Materiały prasowe Artis Loft Hotel
Fot.: Materiały prasowe Artis Loft Hotel

Od siedmiu lat podwarszawski hotel konsekwentnie realizuje politykę zrównoważonego rozwoju. Mimo pandemii dyrekcja obiektu nie zatrzymała się i w nadchodzącym 2023 roku zapowiada jeszcze większy progres. Obecnie prowadzone są konsultacje dotyczące kolejnych projektów, w tym nowego lobby wraz z recepcją oraz rozbudową hotelu o nowe przestrzenie rekreacyjne, biurowe oraz nową kuchnię bankietową i magazyny.

– Chcemy odejść od klasycznej stojącej recepcji na rzecz stanowisk obsługi zasiadanej. To świetne rozwiązanie, które zwiększy komfort pracy koleżanek i kolegów z tego działu. Wierzę, że zostanie docenione także przez gości hotelu. Pozycja stojącego recepcjonisty pochylającego się przez pół dnia nad monitorem nie należy do najprzyjemniejszych – wyjaśnia dyrektor Artis Loft.

Planowana jest także nowa elewacja, oświetlenie terenu, a także rewitalizacja hotelowego ogrodu. Na nowe atrakcje będą mogli liczyć także najmłodsi goście. Bardzo dobre wyniki finansowe spółki oraz polityka przyjęta przez zarząd pozwalają na realizację kolejnych założeń. – Nie zrealizowalibyśmy tego bez świetnego zespołu, który wkłada ogrom pracy i zaangażowania w rozwój i zmiany Artis Loft Hotel – dodaje Tomasz Rybaczek.

Artis Loft Hotel to nowoczesny obiekt trzygwiazdkowy położony w Radziejowicach, ok. 40 km od centrum Warszawy. Goście mają do dyspozycji m.in. 88 pokoi typu loft, 3 sale konferencyjne, nową strefę SPA, ogród hotelowy o powierzchni 3,5 ha oraz Restaurację Naturalna. Więcej informacji na temat obiektu można znaleźć na stronie https://www.artis-loft.pl/.

Fot.: Materiały prasowe Artis Loft Hotel
Fot.: Materiały prasowe Artis Loft Hotel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.