Łukasz Rudziński nowym prezesem Warmiński Hotel & Conference

0
483
Fot.: LinkedIn - Łukasz Rudziński

Łukasz Rudziński został niedawno mianowany Prezesem Zarządu / CEO w Warmińskim Hotelu & Conference / Mazur Tourist sp. z o.o., z siedzibą w Olsztynie. Nowe stanowisko objął w kwietniu 2023 roku.

Rudziński posiada ponad 16 lat doświadczenia w branży hotelowej, rozpoczynając swoją karierę w 2007 roku na stanowisku Night Porter w Principal Hayley Hotels and Conference Venues. Jego droga zawodowa obejmuje różne role i funkcje, które stopniowo pomogły mu zdobyć doświadczenie i umiejętności niezbędne do zarządzania hotelem.

Warmiński Hotel & Conference to nowoczesny obiekt konferencyjno – biznesowy, który znajduje się w samym sercu Olsztyna. Ten hotel oferuje 134 komfortowo wyposażone pokoje, w tym pokoje typu Standard, Superior, Business Class, Executive oraz apartamenty.

W środku obiektu znajduje się restauracja „NOWOCZESNA”, która niedawno przeszła gruntowną przemianę, wzbogacając swoją ofertę kulinarną. W hotelu dostępne są również klimatyzowane sale wielofunkcyjne oraz centrum biznesowe [email protected]ński, które jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt biurowy i komputerowy. Goście mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do szybkiego, symetrycznego Internetu na terenie całego hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj