Łukasz Rudziński nowym prezesem Warmiński Hotel & Conference

0
972
Fot.: LinkedIn - Łukasz Rudziński

Łukasz Rudziński został niedawno mianowany Prezesem Zarządu / CEO w Warmińskim Hotelu & Conference / Mazur Tourist sp. z o.o., z siedzibą w Olsztynie. Nowe stanowisko objął w kwietniu 2023 roku.

Rudziński posiada ponad 16 lat doświadczenia w branży hotelowej, rozpoczynając swoją karierę w 2007 roku na stanowisku Night Porter w Principal Hayley Hotels and Conference Venues. Jego droga zawodowa obejmuje różne role i funkcje, które stopniowo pomogły mu zdobyć doświadczenie i umiejętności niezbędne do zarządzania hotelem.

Warmiński Hotel & Conference to nowoczesny obiekt konferencyjno – biznesowy, który znajduje się w samym sercu Olsztyna. Ten hotel oferuje 134 komfortowo wyposażone pokoje, w tym pokoje typu Standard, Superior, Business Class, Executive oraz apartamenty.

W środku obiektu znajduje się restauracja „NOWOCZESNA”, która niedawno przeszła gruntowną przemianę, wzbogacając swoją ofertę kulinarną. W hotelu dostępne są również klimatyzowane sale wielofunkcyjne oraz centrum biznesowe Business@Warmiński, które jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt biurowy i komputerowy. Goście mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do szybkiego, symetrycznego Internetu na terenie całego hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.