Enter Air i Airconsulting zacieśniają współpracę

0
259
Enter Air i Airconsulting kontynuują owocną kooperację, czego efektem umowa czarterowa na sezon lato-zima 2018. Wartość transakcji szacowana jest na ponad 27,4 mln €. Nie jest to jednak pierwszy kontrakt na rynku francuskim i hiszpańskim zawarty przez linie lotnicze z siedzibą w Warszawie.

Szacunkowa wartość Air Charter Transport Agreement wynosi ok. 27,4 mln €, co w przeliczeniu na złotówki daje niepełna 115 mln. Umowa została podpisana do 31 marca 2019. Na jej podstawie Enter Air zapewni czeskiemu touroperatorowi przewóz lotniczy osób i bagażu.

„Współpraca z Airconsulting w kolejnym sezonie z rzędu to dowód na dobre relacje pomiędzy nami oraz kolejne wzmocnienie naszej obecności na rynku francuskim i hiszpańskim. Firma Airconsulting jest naszym partnerem od ponad 7 lat co jest dodatkowym, pozytywnym aspektem stanowiącym o sile obu marek na rynkach Europy Zachodniej” – zachwala Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Ostatnie miesiące to w wykonaniu Enter Air prawdziwa ofensywa kontraktowa. Największy prywatny przewoźnik lotniczy w Polsce podpisał umowy na sezon letni i zimowy z czołowymi krajowymi operatorami: TUI Poland (wartość transakcji na poziomie 299,5 mln zł) Itaka Holdings (ok. 182,5 mln zł) oraz Rainbow Tours (ok. 165,3 mln zł), a z tym pierwszym także na lato przyszłego roku i zimę 2019/20 (łącznie ok. 303,9 mln zł). Dwa miesiące temu Enter Air zawarł natomiast porozumienie z brytyjską spółką Sunvil International (ok. 21,4 mln zł).

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!