Enter Air i Airconsulting zacieśniają współpracę

0
1474
Enter Air i Airconsulting kontynuują owocną kooperację, czego efektem umowa czarterowa na sezon lato-zima 2018. Wartość transakcji szacowana jest na ponad 27,4 mln €. Nie jest to jednak pierwszy kontrakt na rynku francuskim i hiszpańskim zawarty przez linie lotnicze z siedzibą w Warszawie.

Szacunkowa wartość Air Charter Transport Agreement wynosi ok. 27,4 mln €, co w przeliczeniu na złotówki daje niepełna 115 mln. Umowa została podpisana do 31 marca 2019. Na jej podstawie Enter Air zapewni czeskiemu touroperatorowi przewóz lotniczy osób i bagażu.

„Współpraca z Airconsulting w kolejnym sezonie z rzędu to dowód na dobre relacje pomiędzy nami oraz kolejne wzmocnienie naszej obecności na rynku francuskim i hiszpańskim. Firma Airconsulting jest naszym partnerem od ponad 7 lat co jest dodatkowym, pozytywnym aspektem stanowiącym o sile obu marek na rynkach Europy Zachodniej” – zachwala Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Ostatnie miesiące to w wykonaniu Enter Air prawdziwa ofensywa kontraktowa. Największy prywatny przewoźnik lotniczy w Polsce podpisał umowy na sezon letni i zimowy z czołowymi krajowymi operatorami: TUI Poland (wartość transakcji na poziomie 299,5 mln zł) Itaka Holdings (ok. 182,5 mln zł) oraz Rainbow Tours (ok. 165,3 mln zł), a z tym pierwszym także na lato przyszłego roku i zimę 2019/20 (łącznie ok. 303,9 mln zł). Dwa miesiące temu Enter Air zawarł natomiast porozumienie z brytyjską spółką Sunvil International (ok. 21,4 mln zł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.