Ograniczenie marnowania jedzenia dzięki aplikacji Too Good To Go

0
836

Świąteczny czas poza miłymi chwilami z bliskimi, kojarzy się z dużymi zakupami i nadmiarem jedzenia w lodówkach. Od kilku dni w kawiarniach Starbucks goszczą pachnące choinki, które zaraz po okresie świątecznym zostaną zasadzone, aby rosnąć spokojnie pośród innych drzew. Drugie życie zyskają również niesprzedane produkty, które goście kawiarni będą mogli zakupić taniej poprzez aplikację Too Good To Go. To część strategii Starbucks, której celem jest prowadzenie działalności w zgodzie ze środowiskiem.

W kawiarniach Starbucks rozbrzmiewają już świąteczne utwory, a w powietrzu unosi się zapach toffi i gorących pierników! To znak, że Święta już za pasem i najwyższa pora zastanowić się nad noworocznymi postanowieniami. Starbucks od wielu lat stara się postępować odpowiedzialnie
i każdego dnia podejmuje działania, których celem jest zminimalizowanie wpływu na środowisko.
W tym roku z myślą o niesprzedanych produktach, kawiarnie Starbucks w Warszawie i Krakowie nawiązały współpracę z aplikacją Too Good To Go, która ratuje jedzenie przed wyrzuceniem.

Okres świąteczny to osobiście mój ulubiony czas w kawiarniach Starbucks. Wszystko przecudownie pachnie, a wnętrza kawiarni dzięki obecności choinek i ozdób stają się jeszcze bardziej klimatyczne. W tym roku szczególnie ważny jest dla nas aspekt ekologiczny, dlatego nie tylko nasze choinki, ale także niesprzedane produkty zyskają drugie życie dzięki współpracy z aplikacją Too Good To Go – mówi Kasia Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Zachęcamy też do przyłączania się do akcji Bring Your Own Tumbler. Ci z Gości, którzy postanowią przyjść do kawiarni z własnym kubkiem mogą liczyć na atrakcyjną zniżkę na dowolny napój. A jeśli ktoś nie posiada ulubionego kubka, zawsze może wybrać jeden z tych dostępnych na miejscu, na przykład czerwony reusable cup czy metaliczny kubek termiczny z naszym logo.

W poszukiwaniu wyjątkowego prezentu

Osoby, które nadal nie mają pomysłu, co kupić bliskim na święta, mogą skorzystać z oferty dostępnej w kawiarniach. Poza dużym wyborem praktycznych wielorazowych kubków, w kawiarniach czekają także świąteczne mieszanki kaw ziarnistych Starbucks: słodka i korzenna Christmas Blend oraz gęstsza i ciemniejsza Christmas Blend Espresso Roast. Ci z kolei, którzy zamierzają wpaść osobiście od niedawna mogą spróbować pysznej oferty w zimowym menu: słodkiego i aromatycznego Toffee Nut Latte oraz Gingerbread Latte, okraszonego pyszną, orzechową posypką. Na miłośników klasyki czekają natomiast wyśmienita gorąca czekolada Marshmallow oraz soczyste w smaku ciasto Red Velvet, dostępne również w zestawach wraz z ulubioną kawą.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.