Tomasz Mucha nowym Dyrektorem Sprzedaży w spółce Wawel Queen

0
1232
Fot.: LinkedIn: Tomasz Mucha

Tomasz Mucha został dyrektorem sprzedaży spółki Hotel Queen, która zarządza obiektami Wawel Queen Hotel****, Golden Queen Apartments i planuje kolejne inwestycje. Mucha ma doświadczenie w branży, ale jeszcze nigdy nie obejmował aż tak wysokiego stanowiska.

Tomasz Mucha kształcił się na trzech uczelniach: Krakowskiej Akademii im. Modrzewskiego, Uniwersytecie Papieskim w Krakowie i Akademii Koźmińskiego w Warszawie. Chociaż początkowo zdobywana przez niego wiedza nie miała bezpośredniego związku z hotelarstwem, to właśnie na Akademii Koźmińskiego zdecydował się na studia podyplomowe z zarządzania hotelami.

Pracę w tej branży rozpoczął w 2011 r. Obejmował wtedy stanowisko kierownika recepcji w hostelu Aston. Po trzech latach trafił do hotelu Moon, gdzie pracował do 2019 roku jako manager. Następnie przez rok był kierownikiem sprzedaży w krakowskim Hamptonie. Potem przeniósł się do DoubleeTree by Hilton, gdzie sprawował tę samą funkcję, co we wcześniejszym obiekcie. Przez ostatnie trzy lata związany był z Aparthotel w Sercu Krakowa,

Od stycznia tego roku Mucha obejmuje nowe stanowisko dyrektora sprzedaży spółki Hotel Queen, która zarządza obiektami Wawel Queen Hotel****, Golden Queen Apartments i planuje kolejne inwestycje. Jest to dla niego spore osiągnięcie i jak sam pisze – wspaniała nowina.

Wawel Queen Hotel to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w zabytkowej kamienicy przy ul. Straszewskiego w Krakowie. Hotel przywiązuje sporą uwagę do walorów historycznych. Mimo, że został urządzony w nowoczesny sposób, odnaleźć w nim można wiele historycznych detali. Wykończenie hotelu charakteryzuje się tym, że każde z jego pięter urządzone zostało w innym kolorze i zdobią je unikatowe portrety kobiet w różnych odsłonach. Wspomniane portrety oglądać można także w pokojach. Ma być to nawiązaniem do nazwy obiektu, ale także tradycji artystycznych miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.