FBE: szacowanie wartości dodanej eventów

0
244
Fot.: FBE 2020

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

W trakcie edycji 2022 FBE omówione zostaną nowe warunki rynkowe, z którymi musi zmierzyć się branża. Podjęta zostanie próba prognozy trendów na najbliższą przyszłość. Analizie i ocenie poddany zostanie rok 2021. Wystąpienia związane z realizacjami on-line pomogą podnieść event managerom kompetencje w zakresie wydarzeń cyfrowych. Kluczowym zagadnieniem tegorocznego programu będzie także szacowanie wartości dodanej eventów oraz mierzenie i ocena ich ROI. Szczegółowo przedstawione zostaną wyzwania związane z umiejętnością obrony realnej wartości wydarzenia i budżetu. Omówione zostaną wyjątkowe, często niedoceniane korzyści, wynikające ze stosowania event marketingu w komunikacji marki. Nie zabraknie ważnego wystąpienia na temat przywództwa w projektach eventowych.

W edycji 2022 ponownie pojawią się aż dwie sceny. Scena główna przygotowana na przyjęcie 700 słuchaczy oraz mała scena, na której pojawią się temat związane z turystyką zorganizowaną i marketingiem miast.

Reklama

To nie koniec nowości i niespodzianek. Najbliższa edycja Forum Branży Eventowej zakończy się… galą finałową XI edycji Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Forum Branży Eventowej wraca po rocznej przerwie. Organizatorzy nie zdecydowali się na realizację projektu w roku 2021. „FBE zawsze było i nadal jest świętem branży. Uznaliśmy się, że rok 2021 nie daje powodów do świętowania. Dlatego nie została podjęta nawet próba realizacji tej edycji FBE. Teraz jednak czas najwyższy wrócić do gry. Branża powstała, jak Feniks z popiołów i udowadnia, że tworzą ją niezłomni, odporni psychicznie i zwyczajnie nadzwyczajni ludzie, bez których nie udaje się utrzymać w społeczeństwie radości życia, motywacji do pracy i chęci na nowe doznania. Dlatego 12 stycznia 2022 będziemy się uczyć, debatować, wymieniać doświadczeniami, odbudowywać relacje. Mam nadzieję, że FBE 2022 pomoże nam wszystkim z optymizmem patrzyć w przyszłość i da nam dużo pozytywnej energii i siły by przetrwać na rynku, który nadal nie jest stabilny.” – mówi Agnieszka Huszczyńska, organizatorka.

W FBE 2020 udział wzięło ponad 2.200 profesjonalistów z branży i 189 dostawców. Organizatorzy wierzą, że edycja 2022 również zgromadzi istotną grupę przedstawicieli rynku eventowego.

Rejestracja na wydarzenie została już otwarta: https://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.

Więcej informacji: www.forumbranzyeventowej.pl;

https://www.facebook.com/ForumBranzyEventowej/

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!