Dzień otwarty na studiach 'Zarządzanie Hotelami’ – spotkanie z ekspertami branży

0
441

Uczelnia Leona Koźmińskiego w Warszawie otwiera nabór na studia podyplomowe „Zarządzanie Hotelami”. Kierunek został zaprojektowany, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą w branży hotelarskiej.

Program kierunku skupia się na praktycznym nabywaniu umiejętności kluczowych dla zarządzania hotelem, takich jak tworzenie planów strategicznych, marketingowych, kadrowych oraz finansowych. Ponadto, studenci będą rozwijać kompetencje w zakresie zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, planowania pracy i kontrolowania wyników.

Dzień otwarty studiów podyplomowych, zaplanowany na 7 lutego 2024 r. o godzinie 18:00, jest okazją do zdobycia informacji bezpośrednio od absolwentów oraz wykładowców, w tym od kierownika merytorycznego kierunku. Będzie to również szansa na poznanie partnerów programu. Więcej o dniu otwartym na stronie uczelni: DZIEŃ OTWARTY

Studia podyplomowe wzbogacają wiedzę teoretyczną o intensywne zajęcia warsztatowe, umożliwiające studentom praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Wartością dodaną jest współpraca z siecią hotelową Hilton oraz Sheffield Business University z Wielkiej Brytanii, co dodatkowo międzynarodowi kierunek i wzbogaca program o globalne perspektywy zarządzania hotelami.

Redakcja portalu Horeca Business Club, będąc długoletnim partnerem medialnym kierunku studiów podyplomowych „Zarządzanie Hotelami” na Uczelni Leona Koźmińskiego, poleca ten program wszystkim aspirującym liderom branży hotelarskiej. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy te studia jako sprawdzony sposób na zdobycie nie tylko cennej wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności, które są niezbędne do skutecznego zarządzania obiektem hotelowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.