Targi EuroGastro i WorldHotel oficjalnie w nowej lokalizacji

0
315
Targi EuroGastro i Worldhotel przenoszą się do największego centrum targowo- kongresowego w Europie Środkowej. Przyszłoroczna edycja obu wydarzeń odbędzie się w dniach 27-29 marca w Ptak Warsaw Expo.

EuroGastro to jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń targowych w Polsce, które może poszczycić się ponad dwudziestoletnią tradycją. W 2019 roku impreza skierowana dla sektora gastronomicznego już po raz trzeci odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, co sprawi, że w jednym miejscu przedstawiciele branży hotelarskiej i gastronomicznej będą mogli wymienić się doświadczeniami oraz zweryfikować aktualną ofertą produktową.

„Niezmiernie się cieszę, że zagości u nas impreza takiego formatu. Dziękuję Pani Prezes Urszuli Potędze za zaufanie i wybór naszego ośrodka, w którym organizowane będą targi EuroGastro i Worldhotel w nadchodzących latach. Nie ukrywam, że MT Targi Polska jest wymagającym partnerem i uzgodniliśmy, że Ptak Warsaw Expo dokona w obiekcie wynajmowanym przez MT Targi Polska dodatkowych prac udoskonalających istniejącą infrastrukturę w szczególności, w kontekście przygotowania dodatkowych kanałów z mediami (prąd, woda, sprężone powietrze)” – powiedział Tomasz Szypuła, prezes zarządu Ptak Warsaw Expo, cytowany przez tur-info.pl

„Bardzo się cieszę, że Targi EuroGastro są uważane za największe tego typu wydarzenie w Polsce dedykowane branży HoReCa. Naszą rolą jest nadanie mu godnej oprawy i zapewnienie odpowiednich warunków, zarówno wystawcom, jak i gościom. Tak będzie i tym razem w Ptak Warsaw Expo” – stwierdziła Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska.

W tegorocznych Targach uczestniczyło niemal 300 wystawców z 20 państw, a łączna liczba odwiedzających oscylowała wokół 20000. Spośród bogatej listy wydarzeń towarzyszących jedną z największych atrakcji były konkursy kulinarne organizowane przez szefów kuchni należących do krajowej czołówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj