Targi EuroGastro i WorldHotel oficjalnie w nowej lokalizacji

0
1259
Targi EuroGastro i Worldhotel przenoszą się do największego centrum targowo- kongresowego w Europie Środkowej. Przyszłoroczna edycja obu wydarzeń odbędzie się w dniach 27-29 marca w Ptak Warsaw Expo.

EuroGastro to jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń targowych w Polsce, które może poszczycić się ponad dwudziestoletnią tradycją. W 2019 roku impreza skierowana dla sektora gastronomicznego już po raz trzeci odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, co sprawi, że w jednym miejscu przedstawiciele branży hotelarskiej i gastronomicznej będą mogli wymienić się doświadczeniami oraz zweryfikować aktualną ofertą produktową.

„Niezmiernie się cieszę, że zagości u nas impreza takiego formatu. Dziękuję Pani Prezes Urszuli Potędze za zaufanie i wybór naszego ośrodka, w którym organizowane będą targi EuroGastro i Worldhotel w nadchodzących latach. Nie ukrywam, że MT Targi Polska jest wymagającym partnerem i uzgodniliśmy, że Ptak Warsaw Expo dokona w obiekcie wynajmowanym przez MT Targi Polska dodatkowych prac udoskonalających istniejącą infrastrukturę w szczególności, w kontekście przygotowania dodatkowych kanałów z mediami (prąd, woda, sprężone powietrze)” – powiedział Tomasz Szypuła, prezes zarządu Ptak Warsaw Expo, cytowany przez tur-info.pl

„Bardzo się cieszę, że Targi EuroGastro są uważane za największe tego typu wydarzenie w Polsce dedykowane branży HoReCa. Naszą rolą jest nadanie mu godnej oprawy i zapewnienie odpowiednich warunków, zarówno wystawcom, jak i gościom. Tak będzie i tym razem w Ptak Warsaw Expo” – stwierdziła Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska.

W tegorocznych Targach uczestniczyło niemal 300 wystawców z 20 państw, a łączna liczba odwiedzających oscylowała wokół 20000. Spośród bogatej listy wydarzeń towarzyszących jedną z największych atrakcji były konkursy kulinarne organizowane przez szefów kuchni należących do krajowej czołówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.