Hotel na sprzedaż

0
2207

W branży dużo mówi się o trudnej sytuacji hoteli oraz o tym, że pojawia się coraz więcej obiektów na sprzedaż. Takie ogłoszenia mają być wynikiem trudnej sytuacji. Sprawdziliśmy jakie oferty są dziś dostępne na rynku.

O trudnej sytuacji w branży mówił Jan Wróblewski dla serwisu money.pl. Stwierdził, że jeśli nie będzie wakacji, to sektor czeka fala upadłości. Cała branża jest w bardzo złej sytuacji.

Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels
„Jeśli nie będzie wakacji, to i branży turystycznej nie będzie. Czeka nas fala upadłości. Nie dziwi mnie to, że przybywa ofert sprzedaży hoteli. To, co się dzieje, to jakiś koszmar. Zamknięcie przyniosło gigantyczne straty. Jeśli nie będzie wakacji, to i branży turystycznej nie będzie. Czeka nas fala upadłości. Majówka to ostatni dzwonek, ale jeśli rząd nie zdejmie lockdownu, to może się to okazać ostatnim gwoździem dla branży”

Reklama

Przeszukaliśmy internet w poszukiwaniu ofert sprzedaży obiektów noclegowych i oto rezultaty. Możecie zobaczyć jakie oferty są dziś dostępne. Powodów sprzedaży tych obiektów nie znamy, każdy przypadek to zapewne inna historia. Koronawirus na pewno w wielu przypadkach wpłynął na decyzję sprzedaży. Poniższe oferty są podlinkowane, więc klikając możecie sprawdzić ich szczegóły.

 


Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.